en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Abiye Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler

Abiye Doğum Günü Mesajları


Abiye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Abiye Doğum Günü Mesajları, Abiye Doğum Günü Sözleri, Abiye Doğum Günü Kutlama Mesajları, Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajı, Abiye Resimli Doğum Günü Mesajları

Abiye Doğum Günü Mesajları Sayfamıza Hoş geldiniz, Abi için birbirinden Güzel, Anlamlı ve Etkileyici Doğum günü mesajlarını bir araya toparladık.

Abi için Hazırlamış olduğumuz Doğum günü mesajları içerisinde Hoşunuza giden Abiye Doğum günü Sözlerini Kısa mesaj olarak atabilir veya Facebook, İnstagram, Whatsapp ve Twitter, gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Abiye Doğum Günü Mesajları

Sevgili ağabeyim doğum gününü kutlarım. Nice nice yıllara canım abim.

Senin gibi şefkatli bir abim olduğu için şanslıyım. Mutlu yıllar canım abim.

Doğum günün kutlu olsun abim. Allah herşeyi gönlüne göre nasip etsin. doğum günün kutlu olsun.

Bu yaşından sonra en güzel günlerin seninle birlikte olsun abim. Yeni yaşın kutlu uzun ömürlü olsun canım abim.

Kalpi temiz, gönlü güzel abim, yağmur gibi saf ve temiz ömürler nasip etsin rabbim. Doğum günün kutlu olsun

Güzel günler hep hatırlanır. bundan sonraki yılların kalbin kadar güzelsin olsun abilerin en iyisi, Yeni yaşın kutlu olsun.

Bugün yeni yaşına adım attın, yeni bir gün yeni bir yaş olarak tarihe yazıldın. Nice senelere canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yatak da hasta yatarken bana annem gibi hizmet eden abim. Rabbim bahtını acık etsin inşallah. Doğum günün kutlu olsun yakışıklı abim.

Doğum gününü kutlamak her zaman kalbim için özel olmuştur abim. Çünkü aramızdaki bağ açıklanamaz. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatındaki en büyük sevgi ömürlük olsun. Sana olan sevgim daimdir. Umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha geçti ama kalbimde sana olan sevgim sonsuz abim. Ruhen yaşlanma yolunda olsan da benim kalbimde hep genç yakışıklı güçlü bir abi olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Abiye Doğum Günü Sözleri

Abiye Doğum Günü Sözleri
Abiye Doğum Günü Sözleri

Gülücüklerin hiç bir zaman yüzünden solmasın canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yakışıklı abilerin bir tanesi, abilerin kralı doğum günün kutlu olsun nice yıllara gönlü güzel abim.

Ağabeyim en içten doğum gününü kutluyorum. Yeni yaşında sağlık, mutluluk, huzur seninle olsun.

Heyyyt be! Var mı benim abimden daha yakışıklısı, var mı benim abimden daha delikanlısı, abilerin en güzeli doğum günün kutlu olsun.

Hayat ne kadar garip olsa da. bana o garipliği hiç bir zaman yaşatmadın hep yanımda oldun beni korudun canım abim doğum günün kutlu olsun.

Kalbin kadar temiz ve saf abim. herşeyin güzellikleri seninle birlikte olsun. Gönlün huzurla dolsun neşen daima bol olsun abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yılların sevgileri azaltmadığı, yolların gitmekten insanı yormadığı ve kardeşliğin hiçbir zaman unutulmadığı bir yaşam dileğiyle doğum günün kutlu olsun.

Abilerin en yakışıklısı yeni yaşında mutluluklar dilerim. Yeni yaşında dünyanın güzellikleri seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun. İyi ki varsın abim.

Senin gibi bir abim var bu yüzden çok şanslıyım. Bana verebileceğin en yüksek değeri verdiğin için teşekkür ederim abim. Herşeyime koşan asla yorulmayan biricik bir tanecik abim. Doğum günün kutlu olsun.

Benim abim olduğun için çok mutluyum. İyi ki senin gibi bir abiye sahibim, hiç bir zaman beni yalnız bırakmadın hastalandım yanımda oldun canım market yiyecekleri çekti gittin aldın. şükürler olsun senin gibi bir abim var doğum günün kutlu olsun canım abim.

Abiye Doğum Günü Kutlama Mesajları

Abiyi Doğum Günü Kutlama Mesajları
Abiyi Doğum Günü Kutlama Mesajları

İyi ki abim olmuşsun, İyi ki hep yanımdasın iyi ki doğmuşsun. İyi ki varsın abi.

Yollar uzak olsa da kalplerimiz birdir. Farkında mısın biraz daha yaşlandın. En tatlı ihtiyar oldun nice mutlu yıllara abim.

Yeni yaşın dilediğin güzelliklerle birlikte olsun, Rabbim sana sürprizlerle mutluluk getirsin. Koca yürekli abim mutlu yıllar.

Mutluluğumuzu ve acılarımızı birlikte paylaştık, şimdi çikolataları birlikte paylaşma zamanı. Ne diyorsun abim? Doğum günün kutlu olsun.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice senelere abiciğim…

Hayatın tatlı anlarla, mutlu gülümsemelerle ve mutlu anılarla dolu olsun. Bu günün sana yeni bir başlangıç versin. Doğum günün kutlu olsun sevgili abim.

Senden daha iyi bir ağabey isteyemem. Doğum günün kutlu olsun abim. Beni her zaman kötü durumlardan her zaman kurtardın bunun için ayrıyetten teşekkür ederim abim.

Bugün hayatında özel bir gün. Bir yaş daha büyüdün abim. Umarım pastanın bir kısmını bana saklamayı hatırlayamayacak kadar yaşlı değilsindir. Doğum günün kutlu olsun ağabeyim.

Ne olursa olsun benim biricik bir tanecik abim var bu dünyada. Her şeyde yanımda olan hiçbir şeyini benden eksik etmeyen bir abim var. Varlığın bana yeter abim. Doğum günün kutlu olsun.

Kışın seninle birlikte, yazın seninle birlikte her şey de seninle birlikte olup yaşadığımız tüm olumsuzlukları seninle birlikte atlatmak benim için en güzel duygulardan birtanesiydi abim. Doğum günün kutlu olsun.

Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajları
Abiye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Yaşadığımız bu zorlu hayatta sen herşeyin ilacı oldun abim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatım boyunca bir destek ayağı oldun. Sana gerçekten saygı duyuyorum sevgili abim. Mutlu yıllar canım abim.

Kardeşin olmaktan gurur duyuyorum. Senin gibi bir abim var. Yakışıklı abilerin bir tanesi Doğum günün kutlu olsun.

Omzunda o kadar çok sorumluluk aldın ki bizi bir kez olsun hayal kırıklığına uğratmadın. Dünyanın en sevimli abisi. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatından sevgi, her gününden umut ve gözlerinden mutluluk eksik olmasın, sen iyilerin en iyisine layıksın. Doğum günün kutlu olsun abim.

Güzel yüzünden gülücükler eksik olmasın. Yeni bir başın önce sağlık sonra dilediğin tüm mutluluklar seninle beraber olsun abi. Nice mutlu yıllara.

Herkesin imrenerek baktığı ve keşke bizimde böyle bir abimiz olduğu dediği her şeyin en güzeline layık olan canım abim doğum günün kutlu olsun.

Sen sadece büyük bir kardeş değilsin, aynı zamanda benim için bilge bir koruyucusun. Seninle büyümek şimdiye kadar en güzel yaşamdı abim. Doğum günün kutlu olsun.

Senin gibi bir kardeşim olduğu için gurur duyuyorum. Sen en iyi ailesin. Bu özel günde, sana şunu söylemek istiyorum her şey gönlünce olsun abim.  Doğum günün kutlu olsun.

Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları
Abiye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Yeni yaşın dilediğin tüm güzellikleri beklemediğin sürprizlerle getirsin. Mutlu yıllar güzeller güzeli canım abiciğim!

En güzel günlerin bugününden daha güzel olsun, daha huzurlu geçsin. Hiçbir kötülük yanına bile yanaşmasın. Geleceğin parlak neşen bol olsun canım abim. Doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun sevgili abim. Bu özel günde. Bana bu kadar iyi, şefkatli ve nazik bir abi olarak sahip çıktığın için teşekkür ederim.

Sen her zaman bir ilham kaynağı oldun sevgili ağabeyim. Doğum gününde, sana bildiğinden daha çok iyi baktığımı söylemek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatımda benim için yaptıklarından sonra borcumu ödeyebilir miyim merak ediyorum. Her adımda yanımda olduğun için teşekkürler abi. Doğum günün kutlu olsun abim.

Zaman su gibi geçse de özel günler asla unutulmaz. Doğum gününü unutmadım abi seni ne kadar çok sevdiğimi buradan anla, doğum gününü kutluyorum abim rabbim sağlıklı günler nasip etsin.

Canım abim benim, iyi ki abimsin, senin gibi bir abim olduğuna şükürler olsun. Yeni yaşında hayatında başarılar diler. Geleceğinin aydınlığı için dualar ederim sevgili abim. Doğum günün kutlu olsun.

Yeni yaşında da hiç bir zaman değişmedin bana olan hislerin hiç değişmedi beni küçükken kardeşin olarak gördüğün gibi sevdiğin gibi yine benden sevgini eksik etmedin. Doğum günün kutlu olsun abim.

Tek dileğim dilediğin tüm hayallerin gerçek olmasıdır canım abim. Sen mutlu ol ki bende mutlu olayım, sen yeni yaşında gül ki bende seninle birlikte gülebileyim abim. Doğum günün kutlu olsun can abim.

Canım abim, yeni yaşının mutluluğunu birlikte yaşamak ne de güzel bir şeymiş. Yaşın ilerledikçe daha çok gençleşiyorsun. Anılarımız unutulmaz. Bana yaşattığın onca güzel anıdan dolayı teşekkür eder. Doğum gününü en içten kutlarım abim.

Abiye Resimli Doğum Günü Mesajları

Abiye Resimli Doğum Günü Mesajları
Abiye Resimli Doğum Günü Mesajları

Gözlerin üzülmesin, her bir damla yaşın mutluluktan olsun. Yeni yaşında geleceğin parlak olsun canım abim benim. Doğum günün kutlu olsun.

Her denize gittiğimizde beni boğmak adına harcadığın tüm insanüstü çabalara rağmen seviyorum seni abicim. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun.

Canım abim yılın en güzel günlerinden bir tanesi bugün benim için çünkü canım abimin senin doğum günün. Doğum gününü en kalbi duygularımla kutlarım. Nice mutlu yıllara…

Sen şimdiye kadar sahip olduğu en şefkatli ve sevgi dolu kardeşsin. Bana göz kulak olma ve bana rehberlik etme şeklin takip edilecek bir örnek. Doğum günün kutlu olsun abim.

Belki telefonunu bir köşeye atacaksın ve benim mesajımı daha sonra göreceksin, ama sevgimi her zaman hissedeceksin abim, sana olan sevgim sonsuz. Doğum günün kutlu olsun.

Yakışıklı abim, yine bir seneye daha girdik belki eski yaşında mutlu değildin rabbim bu yeni yaşında mutluluğun en güzelini nasip etsin sana inşallah amin. Doğum günün kutlu olsun.

Yakışıklı abim benim, dilerim yeni yaşında da herşeyin güzel olur, hayırlı bir eşin olur, çocukların olur inşallah senin gibi kalpleri temiz olurlar inşallah doğum günün kutlu olsun abim.

Her işte birlikte olduk. Sen sevdin beni ben sevdim seni ne kadar sana muhtaç olsam hep yanımda oldun, yardımcı oldun. Seni çok seviyorum canım abim doğum günün kutlu olsun. Rabbim uzun ömürler versin.

Kötü abiler vardır, iyi abiler vardır sensin benim en iyi abim sensin benim en değerli abim kıymetini bu zamana kadar hep bildim ve bilmeyede ömür boyu devam edeceğimi sana belirtmek isterim. Doğum gününü kutlarım.

Bir önceki yazımız olan Eşe Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Eşe Anlamlı Doğum günü mesajları, Eşe Doğum günü mesajları ve Eşe En Güzel Doğum günü mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.2 Yorumlar

 1. canım abime

  2 Mayıs 2021 at 23:51

  doğum günün kutlu olsun canım abim…

  Cevapla
 2. Ramazan ceyhun

  13 Nisan 2021 at 16:01

  Eğlen dilediğin kadar, gününü gün et. Ben vazgeçmişken eğlen…

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ