en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Teşekkür Mesajları, Teşekkür Sözleri | Güzel Sözler

Teşekkür Mesajları


Teşekkür Mesajları

Ailenizin, Sevgiliniz, Kısacası tüm Sevdiklerinizden Sizi Duygulandıracak Hareketlerine Teşekkür Sözleri ve Mesajları ile Karşılık Verebilirsiniz.

Doğum Gününüzde, Düğününüzde, iş hayatınızda, Çocuk Sahibi Olduğunuzda Şüphesiz Sizi ilk Tebrik eden Yakın cevrenizdeki Sevenlerinizdir.

Cevrenizden ve Sevdiklerinizden size ilham verecek, Duygulandıracak Tebrik ve Kutlama Mesajları Alabilirsiniz, Onlara Minnet ve Şükranlarınızı Harika Teşekür Sözleri ile Teşekkür Mesajları atarak ifade edebilirsiniz..

Teşekkür Mesajları

Teşekkür Mesajları
Teşekkür Mesajları

Bazen öyle biri gelir ki bütün gidenlere teşekkür edersin.

Yanaklarımdan eksik etmediğin öpücükler için teşekkürler sevgili anneciğim.

Aşkım güzel büyüleyici laflarından dolayı sana çok teşekkür ederim.

Sen benim gökyüzüne gönderdiğim duamın yeryüzündeki cevabısın. Teşekkürler sevgilim iyi ki varsın.

Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgilim çok teşekkür ederim.

Doğum günümde,  bu özel insanlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

Aşkın için, sevgin için, tertemiz kalbin için bana olan uçsuz bucaksız sevgin için sana teşekkür ederim.

Sensiz yaşamıyordum sanki hayatta. seninle hayata döndüm seninle bir hayat buldum teşekkür ederim canım sevgilim..

Yıllar geçse de aşkımız ilk günkü gibi! Yaşattığın ve yaşatacağın tüm mutluluklar için binlerce teşekkürler hayatım!

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değer biçilemeyen dünyanın en güzel annesine, sonsuz teşekkürler.

Ayağıma prangalar, ellerime kelepçeler yüreğime sevgini verdiğin, aşkına tutsak sana köle, hayatıma güneş gibi doğduğun.

Teşekkür Sözleri

Teşekkür Sözleri
Teşekkür Sözleri

Herkes birbiri ile dost olabilir ama herkes birbiri ile www.enguzelsoz.net candan arkadaş olamaz, sen benim can arkadaşımsın teşekkür ederim…

İçimde bir kör oldu sevdan yakar bedenimi, seninle hayat bulur gözlerin nefes alırım sevgilim, sensizliğe son nefesimdir…

Doğum günümde özel insanların bu özel günümde yanımda olmalarından dolayı büyük mutluluk duyuyorum herkese teşekkür ederim.

Sen güllere özenme, güller sana özensin. Üzme tatlı canını sen güllerden güzelsin. Her şey için teşekkürler biricik aşkım.

Arkadaş olmak bir sorumluluk ister, basın sıkışınca değil her zaman benim yanımda olduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım…

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler. Sevginle ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın babacığım.

Arkadaşlığın değerini kimse bilemez, çünkü kimsenin senin gibi harbi arkadaşı olamaz, teşekkür ederim bana yaptıkların için arkadaşım…

Şiir bakışlım, sessizliğin dingin sularında mısra mısra gözlerine birikirken, yaşam taşlarıma anlam kattığın için teşekkür ederim.

Her zaman iyi günümde, kötü günüm de yanımda olan sevdiklerime bu güzel günümde binlerce kez teşekkür ediyorum iyi ki varsınız iyi ki varım.

Sensiz bu hayatta avare avare dolaşırken yağmurlu havada ortaya çıkan yıldırım gibi hayatıma girdin hayatıma anlam kattığın teşekkür ederim.

Doğum günümü unutmayan tüm arkadaşlarımın bu özel günümde manevi açıdan yanımda oldukları için çok teşekkür ederim iyi ki hayatımda varsınız..

Ne kimse senin gibi mutluluk verebilir bana ne de kimse benim gibi aşık olabilir sana, sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Bana ben oIabiImeyi öğrettiğin için. Ardından döküIen yaşIarı güIe çevirebiIdiğin için güIüşünIe güneşim oIabiIdiğin için varIığın için teşekkür ederim.

Ben aşkı yaInız sana yakıştığı için severim bana da yakıştığın için sevgiIim çok teşekkür ederim.

Arkadaş oImak sorumIuIuk ister, başın sıkışınca değiI her zaman benim yanımda oIduğun için sana teşekkür ederim arkadaşım.

Anlamlı Teşekkür Mesajları

Anlamlı Teşekkür Mesajları
Anlamlı Teşekkür Mesajları

Gözümdeki kızıI ışığa Ianet eden sevgiIi; unuttuğun yüreğimdeki aşk için teşekkür ederim.

Ne kimse senin gibi mutIuIuk verebiIir bana ne de kimse benim gibi aşık oIabiIir sana. sen benim için aşkın manasısın teşekkür ederim bir tanem.

Bütün insanIarı sevdirdiğin için, gönIüme iIhamIarı indirdiğin için, bir ömür doyasıya güIdürdüğün için, tanrım, bu emsaIsiz aşk için teşekkür ederim.

Sen benim umut denizimsin, sen benim deIice kürek saIIayıp sana doğru geIdiğim tek sebebimsin, senin dünyanda boğuImak biIe huzur verir bana sevgiIim, teşekkür ederim bana bu duyguIarı yaşattığın için.

Bu değerIi arkadaşIarımın beni yaInız bırakmayarak, en özeI günümde yanımda oImaIarından doIayı büyük mutIuIuk duyuyor ve herkese teşekkür ediyorum.

Bir güIüşün yeter dertIerimin siIinmesine, bir sözün yeter beni hayata döndürmek için işte sen benim için o kadar önemIisin sevgiIim, teşekkür ederim sana aşkını esirgemediğin için.

Teşekkür ederim bana iIk defa aşkı tattırdığın için, bana severek yaşamayı öğrettiğin için hayata sımsıkı sarıImayı gösterdiğin için teşekkür ederim.

Yüreğimin en gizIisinde sakIı oIan, sürekIi oIarak düşündüğüm, aradığım ve hep andığım aşkım sen oImasan ben ne yaparım bu güzeI aşkı bana sunduğun için sana teşekkür ediyorum bir tanem.

Ruhum soğuk bir yazdan sıcak bir eyIüIe geçerken yıIdızIarımızdan ışıkIar saça saça uçuyorduk güneşe duyumsayabiIdiğimiz sonsuz aşkımız için teşekkür ederim.

Resimli Teşekkür Mesajları

Resimli Teşekkür Mesajları
Resimli Teşekkür Mesajları

Doğum Günü Teşekür Mesajları

Doğum Günü Teşekür Mesajları
Doğum Günü Teşekür Mesajları

Bir önceki yazımız olan Arkadaşlık Mesajları başlıklı makalemizde Anlamlı Arkadaşlık Mesajları, Arkadaş Sözleri ve Arkadaşlık Mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.4 Yorumlar

 1. mahmut öncü

  23 Temmuz 2020 at 14:28

  Sen benim gerçekleşen rüyamsın. Sadece seninle olmak istiyorum.

  Cevapla
 2. teşekür ederim

  20 Temmuz 2020 at 14:37

  Çıplaktı sevgili ve bildiğinden gönlümü okşadığını, yalnız çın çın öten takılarını bırakmıştı üstünde, yine de teşekür ederim sevgilim…..

  Cevapla
 3. Teşekkür Mesajları

  15 Temmuz 2020 at 15:45

  teşekkür mesajları olarak hiç beklemediğim kadar güzel sözler buldum bu sayfada emeklerinize sağlık Teşekürler…

  Cevapla
 4. Amedli

  8 Temmuz 2020 at 20:26

  9

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ