en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Ayrılık Sözleri, Ayrılık Mesajları | Güzel Sözler

Ayrılık Sözleri


Ayrılık Sözleri

Sayfa İçeriği: Ayrılık Sözleri, Ayrılık Mesajları, Kısa Ayrılık Sözleri, En Güzel Ayrılık Sözleri, Duygusal Ayrılık Sözleri, Etkileyici Ayrılık sözleri, Anlamlı Ayrılık Sözleri

Ayrılık sözleri ile duygularınızı rahat bir şekilde ifade edebilir, Dilerseniz Beğendiğiniz Güzel Ayrılık Sözleri,ni sevdikleriniz ile paylaşabilirsiniz.

Gözlerimden hiç vazgeçmeyeceğini söylemiştin, benim bakışlarım iyileştiriyordu seni. Şimdi o verdiğin sözlere dönme vakti. Bu ayrılık bütün sözleri, bütün yeminleri bozguna uğrattı sevgili. Ne sözün değeri kaldı, ne aşkın ederi.

Tam da bugün öldüm ben. Gözlerin çekildi üzerimden, kokundan eser kalmadı. Odamın duvarları aşk değil, ölüm kokuyor. Bu ihaneti aramıza soktuğundan beri odamın duvarları kanıyor. Ben bugün öldüm. Bedenim ayakta diye aldanmayın, ruhum kalbimi de alıp gitti başka diyarlara.

Hadi öğrenelim şimdi yalnız yaşamayı. Terkedilişleri kabul edelim ve sonra tekrar hayatımıza birini alalım. Nasıl olacak bu? Önce kanıp sonra yanarak mı? Adalete sığınmak istiyorum lakin bu aşk masalı aldatmacadan ibaret, ayrılıklar burada filizleniyor.

Ayrılık Sözleri 2020

Tam da en mutlu olduğun anlarda gelir ayrılık. Sevdiğin bakışlarını yere çevirir ve iki dudağının arasından çıkıverir ayrılık musibeti. O an dünya daha mı hızlı dönüyor yoksa aniden duruyor mu bilemezsiniz. Tek yapabildiğiniz durumu kabullenip, içinizi de dilinizi de susturmak olacak. Ayrılık başa gelen en kötü keder…

Ayrılık sözleri

Ayrılık Sözleri
Ayrılık Sözleri

Gözlerime bak demeye dahi cesaretim kalmadı. Kırdın her parçamı; cesaretimi, saçlarımı, sakallarımı… Sana ömrünü adamış bir adama, sen parça parça ayrılık adamışsın. Bu adamalar neden sevgili, ne derdim bitiyor ne kederim. Ayrılık bu aşkın çelengi mi? Ne zaman gömdüler bizi, ne zaman toprak altına girdik biz…

Üşüyor bütün vücudum. Ayrılık kapıdan, bacadan her yerden giriyor usul usul koynuma. Her gece bir kez daha boğuyor beni. Her gece yeniden okunuyor selam, her sabah yeniden defnediliyorum toprağın altına. Her sabah dualar yükseliyor ama sen gelmiyorsun. Bu ayrılık reva mıydı bu aşka?

Seni öldüreli bir hayli oldu, çıkma sokaklarıma, geçme evimin önünden. Kalbimin kıyısında değilsin artık. Çok diyar aştın, çok can yaktın. Şimdi yanma vakti sendedir zira ben bugüne dek çok köz topladım.

Ayrılık Mesajları

Ayrılık Mesajları
Ayrılık Mesajları

Sevmek güzel fakat tehlikeli bir şey. Sevince güzel bir masala başlıyorsunuz, önce kanınız çekiliyor. Eğer masal iyi biterse şanslısınız lakin kötü biterse kanınız donuyor.

Gittin. Çogum gitti, kaIdı azım. İkiden bir çıkınca bir kaImadıgını ögrendim. Gittin, yarım kaIdım.

Simdi baska biriyIe bambaska hayaIIerdesin. Hayatımın tadını tuzunu aIdın ve gittin. Sadece acı kaIdı, acın kaIdı bende.

Sanki ruhum çıktı bedenimden, geri dönmüyor bir türlü. Yaşamak için bir soluk yeter diyordum, senin soluğun olmadan yaşanmıyormuş. Gitmesen, kalsan olmaz mıydı? Bu ayrılık bende büyük bir kalp sancısı…

Duvarlara nem saldı gözyaşlarım, bu ayrılık hiç olmadı. Günlük güneşlik odamda tek bir ışık huzmesi yok artık. Ayrılık benim duygularıma rutubet. Nefes alınmıyor sevgili.

Etkileyici Ayrılık Sözleri

Etkileyici Ayrılık Sözleri
Etkileyici Ayrılık Sözleri

İçimi sızlatan bu gidişin değildi. İçimi sızlatan, hiç gelmemiş olmandı. Her gidişinde yeni bir biletle geldin sen bu durağa, binip geldin hemen. Sardın sandın, geçti sandın… Ne sarabildin, ne geçirebildin… Kapanmadı yaralarım. Son gidiş değildi bu sevgili, hiç gelmeyişti…

Dilerim o taştan kalbin, bir gün gerçekten yağmuru hissedebilir. O yağmurlu gün benim kalbimde derin yaralar açtı. Ne acı ki, o yaraların tek ilacı sensin.

Gideceğini bile bile, tanıdığım tek gönül hırsızına bile ve isteye gönlümü kaptırmam belki de aptallığım değil, tek masumluğumdu.

Ayrılık acıtacaksa bu kadar canımı, varsın gönlüm hep boş kalsın. Ömür boyu yalnızlık, bir kere salak yerine konulmaktan yeğdir. Yalnız bir kalp kaç kere kırılabilir ki?

Oysa ben senin ömrü uzatan gülüşünü şimdi kimde bulacağım? Bir kelebek gibi, ömründen geçip giden sevgili; en güzel anlarımı yalnızca seninle yaşadım. Şimdi bununla nasıl baş edeceğim?

Sen sadece kendin gitmedin. Senin benden gitmenIe benim yasama sevincim gitti, güIümsemeIerim gitti, insanIara oIan güvenim gitti. Senin beni terk edisin sadece bir gitme degiIdi.

Ne kadar özlesem de sana gel diyemem. Çünkü sen giderken arkandan gitme diye çok sessiz çığlıklar attım ben.

En Güzel Ayrılık Sözleri

En Güzel Ayrılık sözleri
En Güzel Ayrılık Sözleri

İnsanoğlu daha güzel, daha alımlı, daha zengin biri için sevdiğini terk eder. Dahalar var olan aşkı hiç eder. Peki o zaman bu gidişin arkasından dönmek istemenin nedeni nedir?

Gitmek isteyeni zorla bir gönülde tutamazsın. Bırak gitsin ki meşgul ettiği yürek hanene hak eden bir kişi taşınsın.

Seviyorum demek kolaydır. Zor olan ise yüreğinde yer edineni ömür boyu o yürekte saklamaktır. Ayrılmak kolay olanıdır. Zor olan ise kırmadan gidebilmektir.

Sana çok değer verdim diye yüreğini bulunmaz hint kumaşı kıldın. Artık bende bir değere sahip değilsin. Gidebilirsin.

Ayrılmak iki yüreğin arasında ki köprünün yıkılmasıdır. Ayrılmak gönül dediğin hanenin viraneye dönmesidir. Ayrılmak koskoca bir aşkı güçsüz bir hoş çakala sığdırmaktır. Hoşça kal…

Ayrılık Sözleri


Sayfamızda en güzel ve duygusal Ayrılık sözleri ve şiirleri yer almaktadır.

 1. Sevdiğin kişiyi kaybedince herkes gitmiş gibi hissediyorsun.
 2. Birini kaybetmek istiyorsanız onu çok sevin yeter.
 3. Bir hoşça kala sığdırdı beni, yere göğe sığdıramadığım.
 4. Elveda dercesine bakan gözlerine; Eyvallah dercesine çeker giderim.
 5. Öyle bir öldün ki içimde, kıyamette bile dirilemeyeceksin.
 6. Bir gidişi asla tek kişi hazırlamaz. Biri iter, diğeri gider.
 7. Tek dua’m var, ellerini başkası tutmasın.
 8. Sonra anlarsın çok sonra… Geçip gidince bitip ölünce.
 9. Her şeyi içine atarsın da, kendini atacak yer bulamazsın.
 10. Ve masal bitti… Mutlu sona değil. Gerçekle!

Resimli Ayrılık Sözleri

Resimli Ayrılık Sözleri
Resimli Ayrılık Sözleri

Kısa Ayrılık Sözleri

Kısa Ayrılık Sözleri
Kısa Ayrılık Sözleri

Duygusal Ayrılık sözleri

Duygusal Ayruıılık sözleri
Duygusal Ayrılık sözleri

Anlamlı Ayrılık Sözleri

Anlamlı Ayrılık Sözleri
Anlamlı Ayrılık Sözleri

Bir önceki yazımız olan Anlamlı Sözler başlıklı makalemizde anlamlı güzel sözler, anlamlı mesajlar ve anlamlı şiirler hakkında bilgiler verilmektedir.21 Yorumlar

 1. ebru

  2 Mayıs 2021 at 00:33

  Yarınlar bizim olsun. Sadece ikimiz ve sürekli yarını olan bir ömür.

  Cevapla
 2. erman bey

  2 Mayıs 2021 at 00:03

  Ben bilirim ki tek yar, Yaradan’dır. Gerisi sadece yaralayandır.

  Cevapla
 3. hasan ahmet

  30 Nisan 2021 at 02:14

  Dün bir Amerikalı gördüm abi. Nasıl İngilizce konuşuyor göreceksin.

  Cevapla
 4. görev adamı

  28 Nisan 2021 at 02:19

  Değer verince değişmeyen insanlara bayılıyorum

  Cevapla
 5. merzifonlu ahmet

  19 Nisan 2021 at 02:51

  Seni öyle bir severim ki dengeni kaybedersin. Kiliseye girer, Selamün aleyküm dersin.

  Cevapla
 6. suzan malatya

  19 Nisan 2021 at 02:26

  Eğer birisini unutmak istemiyorsan ona borç ver.

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ