en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Doğum Günü Sözleri, Doğum Günü Kısa Sözler | Güzel Sözler

Doğum Günü Sözleri


Doğum Günü Sözleri

Arkadaşınıza, Sevgilinize, Tüm Sevdiklerinizin Birbirinden Güzel Doğum Günü Sözleri, ve Doğum günü Kısa Sözlerini Kısa mesaj atarak Kutlayabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri Yazımızda, Sevgiliye, Eşlerinize, Kardeşinize, Arkadaşınıza, ve Tüm sevdiklerinize Kısa Doğum günü Sözleri Beğenerek Paylaşabilirsiniz.

Doğum Günü Sözleri

Defalarca düşmüş olabilirsin ancak yeniden başlamak için hiçbir zaman geç kalmış değilsindir. Yeni yaşında düştüğünde seni kaldıracak kişilerin var olması dileğiyle.

Gözlerini kapatarak dilediğin her şeyin gözlerini açtığında gerçekleşmesi dileğiyle. İyi ki doğdun.

Eski yaşında ki tüm mutsuzlukların yeni yaşında olmaması dileğiyle.

Unuttum sandın değil mi? İlk olmak güzeldir ama gülümsetenler genelde son olanlardır. O sebeple yeni yaşını kutlayan ve seni gülümseten son kişi olmak istedim. Yeni yaşının sana huzur ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Geçen yıl ki doğum günü mesajımı unut ve bugün ki doğum günü mesajımı oku. Sen yaşlandım diyorsun ama hayır sen tecrübelerin ile olgunlaşıyorsun. Her yılın sana yeni tecrübe ve mutluluklar getirmesi dileğiyle.

Sen benim günüme güneş gibi doğan huzurumsun. İyi ki doğmuşsun.

Doğum gününde pastanın üstünde ne kadar mum varsa hepsini üfle ki dileğin çabucak gerçekleşsin.

Zamana yenik düşer insanlar. Hayatın kuralı budur. Zamanı iyi değerlendir. Her yaş aldığında tecrübe edin ve aynı hatayı bir kez daha tekrarlama. Daha çok gülümse ve daha az keşke de.

Seni anlatacak kadar güçlü kelime bulamıyorum. Tek bildiğim seni annen iyi ki doğurmuş.

Yaşlandım diye tedirgin mi oluyorsun. Aksine mutlu olmalısın. Daha az üzülmek için birçok tecrüben oldu. Geçmişi üfle ve bu yaşına hoş geldin de.

Mavi bakışlı kahramanım. Babam senin gölgen dahi bana yeter. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun.

Baba çınardır. Baba güvenli limandır. Baba candır, nefestir. İyi ki doğdun babacım.

Sana gülümse diye sebepler sunamam. Bildiğim tek şey bugün senin doğum günün ve sen iyi ki doğmuşsun.

Sevgilim aç gözlerini ve bana gözlerinde ki evreni göster. Bugün senin doğum günün ve ben seninle çok mutluyum. İyi ki doğmuşsun ve seni iyi ki tanımışım.


Doğum günü Kısa Sözler

Annem sırtımda taşısam, ayağının altını öpsem benim için geçirdiğin bir uykusuz gecenin hakkını ödeyemem. Sen iyi ki benim annemsin ve sen iyi ki doğmuşsun.

Yaşadığın her günün seni gülümseten anılar ile süslenmesi dileğiyle. İyi ki doğdun sevdiğim.

Ahretlik dostum. İyi ki doğdun sırat köprüsünden birlikte şimşek gibi geçmek dileğiyle.

Annem dizinin dibinde bir ömür geçirilir. Cennet senin yanındır. Uzun ömürlerin olsun. İyi ki doğmuşsun.

Pastanın üzerinde yanan her mum senin bir dileğine ışık tutacak. Acele et, üfle. Güzel bir gelecek seni bekliyor.

Girdiğin yeni yaşının sana sağlık, para, huzur, aşk getirmesi dileğiyle.

Benim kanatsız melek annem. Bugün dilediğin her şeyin gerçekleşmesi dileğiyle. Nice mutlu yaşlara anneciğim.

Beni aldığı nefes gibi seven yârim. İyi ki doğmuşsun.

Sana kim doğ dedi. Ama iyi yapmışta doğmuşsun. Yoksa ben sensiz ne yapardım benim huysuz şirinim. İyi ki doğmuşsun sevdiğim.

Uzakta olan bedenin, yakında olan ise yüreğindir. Doğum gününde mutlu bir gün geçirmen dileğiyle.

Ah benim pamuğum. Yaşlandın mı sen. Merak etme pamuğum sen gördüğüm en tatlı pamuk dedesin. Yaşlılık sana yakışıyor. Yeni yaşında saçın da ki akların kararması dileğiyle.

Sen doğdun mevsimlerden bahar oldu. Kuşlar, çiçekler dile geldi. İlk güldüğünde, doğadaki bütün varlıklar sana eşlik etti. Sen geldin hayatıma mutluluk getirdin, her şeyi değiştirdin. Doğum günün kutlu olsun çocuğum benim.

Aklımdan çıkmayan sen, kalbimin her köşesinde bana eşlik eden sen, dünyamı bana güzelleştiren yine sen. Senin bana getirdiğin güzellikler gibi, hayatta sana hep mutlu bir yol açsın. Nice mutlu yıllara.

İyi ki doğdun dünyaya, iyi ki doğdun yüreğime, iyi ki doğdun hayatıma, Nice mutlu yıllara canım!

Doğum günün kutlu olsun biriciğim. Sana çok teşekkür ediyorum hayat ışığım, varlığımın tek nedeni iyi doğdun.


Resimli Doğum günü Sözleri

Biricik sevgilim seninle başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Hayatım aldığım her nefeste ve attığım her adımda seni düşünüyorum. Nice doğum günlerde birlikte olmak dileğiyle…

Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın. Doğum günün kutlu olsun, arkadaşım.

Gökyüzünde yıldızlar gökkuşağındaki renkler gerçek bir dost kadar değerli olamaz, bütün yıldızlar dostum olsa senin gibi bir dost karşısında parlak kalamaz. İyi ki doğdun güzel arkadaşım.

Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun. O kadar mutlu ol ki gözlerinden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadaka olsun. Doğum günün kutlu olsun Arkadaşım.


Sevgiliye Doğum günü Sözleri

Arkadaş vurulunca değil unutulunca kahrından ölürmüş. Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. Mutlu yaşaman dileğiyle doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Acıların bir kum tanesi kadar küçük, mutlulukların nisan yağmuru kadar bol olsun. Hayatta bir kere ağlarsan o da mutluluktan olsun arkadaşım. Nice mutlu yıllara seni çok seviyorum.

Tonton bir nine olduğunda bahçendeki sandalyene oturup eski günlerine daldığında hatırlamak istediğin kadar güzel günler seninle olsun arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gelemedik ama unutmadık da; doğum günün kutlu olsun, tüm güzellikler seni bulsun! Nice yıllara. Sağlık başarı, mutluluk seninle olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla unutulmayan sen de onlardan birisin arkadaşım. Doğum günün kutlu olsun.

Gönüller birdir dünyalar ayrı olsa da. Arkadaşlıklar, sevgiler, aşklar yalan olsa da umurumda değil dünya yansa da biz dostu unutmayız dost uzakta olsa da. Doğum günün kutlu olsun.

Arkadaşlık ağlamaksa, yüreğindeki acıyı paylaşmaksa, üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa dünya durana dek arkadaşımsın. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım.


Resimli Komik Doğum günü Sözleri

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşar, başarı merdivenlerini rahatlıkla tırmanırsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Sevgi dolu kalman ve mutlu olman dileğiyle… Doğum günün kutlu olsun!

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara…


Etkileyici Doğum günü Sözleri

Dünyada eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir. Hayatının bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin. İyi ki varsın ve iyi ki doğdun!

Bugün seni tanıyan ve bu muhteşem insanı seven herkes için çok önemli. Doğum gününde ve her zaman her şeyin en mükemmelinin senin olması dileğiyle. Seni seviyorum.

Hatıralara değer biçemem, fakat bunlara bir parça güzel hatıra daha ekleyebilirim. Mutlu yıllar aşkım.

Sana hissettiklerimi anlatabilmem için kelimeler yetersiz. Sen benim aşkımsın, mutlu yıllar!

Sen benim gün ışığımsın. Doğum Günün Kutlu Olsun Aşkım.

Resimli Doğum günü Mesajları

Sen bana Allah’ın bir hediyesisin. İyi ki doğdun biriciğim sevdiğim sevdiceğim!

Sen ömrümde olmadığına inandığım değerlere Rastladığımsın.. Sen… Bulduğuma hala inanamadığımsın… Sen gülücüklere herkesten fazla Layık olduğuna inandığımsın Doğum Günün Kutlu Olsun Sevgilim.

Sen hayata ne verirsen hayat sana daha mükemmelini verirmiş.. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana ummadığım kadar değerli olan seni verdi. iyi ki doğdun iyi ki benimlesin Herşeyim Seni çok seviyorum.. BİTANEM

Canım sevgilim iyi ki doğdun iyi ki varsın seni ölümüne seviyorum şu an yanında değilim ama emin ol kalbimde aklımda şenle İnşallah bundan sonraki doğum günlerini beraber geçiririz.

Hayatımın varlık sebebi seni çok seviyorum ve doğum gününü kutluyorum. Nice mutlu, sağlıklı yıllara.. Yıllar seni benden ayırmasın.

Doğum Günü Yazıları

İyi ki varsın ve iyi ki doğdun. Nice senelere.. Bir yıl daha yaşlandın benimle beraber ne mutlu bana.

Biricik Aşkım seninle birlikte başlayan sevgim şimdi kocaman bir aşk ateşine dönüştü seviyorum seni. İyi ki doğdun bitanem.

Nice nice yaşlara, mutluluklara. İyi ki doğdun aşkım.. Uzun yılar daha yanı başımdan ayrılma emi.

Nice senelere. İyi ki doğdun aşkım. Hep beraber yaşlanalım, yanımdan hiç ayrılma seni çok ama çok seviyorum aşkım, hayatım. İyi ki doğdun..

Yanımdan hiç ayrılma, beni hep sev çünkü sen olmadan ben yaşayamam bir tanem. Nice yıllara.. Allah hep gönlüne göre versin, hep sağlıklı ve yanımda ol.

Kalbimi sana emanet etsem korur musun? Dilimin ucundaki cennet, sevdamın sonundaki ‘ömrüm’ olur musun?Canım benim iyi ki doğmuşsun.

Sen gönlümün yüküsün omzumun değil. Sen canıma yarasın tenime değil. Yürekte taşınan sırta ağır mı gelir.Yeni Yaşın Kutlu olsun Bebeğim…


Resimli Doğum günü Sözleri

Anne için Doğum günü Sözleri

Anne Sözleri

Anneye Doğum günü Sözleri

Doğum günü Hediyesi

Etkileyici Doğum günü Sözleri

Komik Doğum günü Sözleri

Resimli Doğum günü Kutlaması
Sevgiliye Doğum günü Sözleri

Bir önceki yazımız olan Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Doğum günü Mesajları, Doğum günü yazıları ve Kısa Doğum Günü Mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.18 Yorumlar

 1. En Güzel Sözler

  28 Temmuz 2020 at 03:51

  Hatay merkezden ben En Güzel Sözler. selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler 28-07-2020 00:51:15

  Cevapla
 2. firat güneş

  22 Temmuz 2020 at 21:39

  Sen çare arıyorken o bahane arıyorsa, aranacak bir şey kalmamıştır!

  Cevapla
 3. Nuri Alaca

  19 Temmuz 2020 at 10:51

  7

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ