en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

güzel sözler
Kategori: Dini Sözler


Cuma Mesajları
29 Temmuz 2020   Güzel Sözler

Müslüman Dünyasının Kutsal Mübarek Günlerinden biri olan Cuma Günü için Ziyaretçilerimize Birbirinden Güzel Kısa, Anlamlı, Dini Cuma Mesajları Derledik.


Resimli Cuma Mesajları
25 Mayıs 2020   Güzel Sözler

Cuma gününde Müslümanların Kutsal Cuma Gününde insanlar birbirlerini Resimli Cuma Mesajları atarak tebrik ediyor, sevgisini, saygısını ve hürmetini gösteriyor.


Cuma Günü Mesajları
15 Mayıs 2020   Güzel Sözler

Ziyaretcilerimiz için Sayfamızda En güzel Cuma Mesajları, kısa anlamlı Cuma sözleri, Hadisli Cuma sözleri ve resimli Cuma mesajları derledik.


Ayetel Kürsi Duası
01 Mayıs 2020   Güzel Sözler

Ayetel Kürsi duası, Peygamber Efendimiz tarafından “ Ayetlerin Efendisi ” olarak tanımlanmıştır. Bakara Suresi’nin 255. ayetidir


Kadir Gecesi Sözleri
26 Nisan 2020   Güzel Sözler

19 Mayıs Kadir gecesi, ve 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Aynı gün kutlanacak olması için Ziyaretcilerimize Harika Kadir gecesi, ve 19 mayıs Sözleri Derledik..


iftar Duası
26 Nisan 2020   Güzel Sözler

Mübarek Ramazan ayı iftar Sofrasında En güzel iftar duaları ile Rabbimize Şükredebilir “ONA” bahşettiği nimetleri için Şükür Duası ile karşılık verebilirsiniz


islami Sözler
14 Ekim 2019   Güzel Sözler

Sizler için en güzel İslami sözleri hazırladık. Sayfamızdaki Anlamlı islami sözleri facebook, ve twitter, ile sevdiklerinizle rahatlıkla paylaşabilirsiniz


Evliya Sözleri
13 Ekim 2019   Güzel Sözler

En Güzel Sözler, Olarak sizlere okurken Keyif alacağınız En güzel Hikmetli Evliya Sözlerini Bir Arada Derledik, Okuyup beğendiğiniz Evliya Sözlerini Paylaşabilirsiniz


Mevlana Sözleri
13 Ekim 2019   Güzel Sözler

En Güzel Mevlana Sözleri, Dini Sözler, Celaleddin i Rumi sözleri, Hz. Mevlana sözleri, Siz değerli ziyaretcilerimiz için bir arada Derledik. iyi Okumalar..


Hayırlı Cumalar Mesajları
11 Ekim 2019   Güzel Sözler

Müslümanları kutsal Bayramı Cuma günü için Birbirinden Güzel Cuma Mesajlarını zirayaretcilerimiz için bir araya topladık, Cuma Günü Sözleri, ister Sevdiklerinize Kısa mesaj olarak atabilir, Dilerseniz sosyal medya hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz.
EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ