en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili Sözler | Güzel Sözler

30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili Sözler


30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili Sözler

Ziyaretçilerimiz için ulusal Bayram olarak Her Türk Vatandaşın Kutlaması gereken En Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajlarını hazırladık.

Bu Bölümde 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları, 30 Ağustos Zafer Bayramı Şiirleri, 30 Ağustos Zafer ile ilgili Sözler bulunmaktadır.

Hoşunuza Giden Beğendiğiniz 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili şiirler i Sevdiklerinize Gönderebilir, veya Sosyal medya Hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz.

30 Ağustos Zafer Bayramı Nedir

Zafer Bayramı, 30 Ağustos 1922’de Dumlupınar’da Mustafa Kemal’in başkumandanlığında zaferle sonuçlanan Büyük Taarruz’u anmak için Türkiye ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde her yıl 30 Ağustos günü kutlanan resmi, ulusal bir bayramıdır.

30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

30 Ağustos Zafer Bayramı  Mesajları
30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

Tarihi zaferlerle dolu milletimizin zafer bayramım kutlu olsun.

Tarih boyunca destanlar yazan aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer bayramı kutlu olsun.

Bazı zaferler sayfalara sığmaz. 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Türk bayrağını şeref, vatan toprağını namus kabul edenlerin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Gururla! Minnetle! Sonsuz sevgi ve saygı ile! 30 Ağustos zafer bayramınız kutlu olsun.

Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz.

Tam bağımsızlık denildiği zaman, doğal, siyasal, mali, adli, askeri, kültürel ve her alanda tam bağımsızlık anlaşılır.

En Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

En Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları
En Güzel 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajları

“Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz.” Mustafa Kemal Atatürk 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Bize armağan ettiğin özgürlük ve bağımsızlığı herkese ve her şeye rağmen koruyacağız. Asaletinin gölgesinde ve izindeyiz. Saygı ve minnetle…

Dualar sana Atatürk, sevgiler sana, saygılar sana. Nur içinde uyu! Allah senden ve askerlerinden razı olsun! Bize senin yolunda yürümeyi nasip eden yüce Allah’a hamdolsun!

Bu güzel günde Atatürk’ü saygıyla anıyor kahraman şehitlerimizi unutmuyoruz. 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Bu vatan sınırlarının cetvelle çizilmeyeceğini dünyaya gösteren Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve bütün vatanseverlerimize minnettarız.. 30 Ağustos Zafer Bayramımız Kutlu Olsun..

Biz Türkler tarih boyunca hürriyet ve istiklale timsal olmuş bir milletiz. Mustafa Kemal Atatürk

Başta devletimizin kurucusu, Başkomutanımız, Başöğretmenimiz, Başbuğumuz M.K. ATATÜRK olmak üzere bu vatan için çarpışan tüm yiğit Türk evlatlarını saygı ve vefa ile anıyoruz.

Milletimiz davranışlarında ve gayretlerinde sarsılmaz bir bütünlük gösterdiği için başarılı olmuştur. Mustafa Kemal Atatürk

Devletimizin kurucusu, Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK başta olmak üzere, bu topraklar için canını hiçe sayan tüm Kahraman Türk evlatlarını saygı, vefa ve dua ile anıyoruz.

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

Harp zaruri ve hayati olmalıdır. Hayatı millet tehlikeye maruz kalmayınca harp bir cinayettir. Mustafa Kemal Atatürk

“Uçurum kenarında yıkık bir ülke. Türlü düşmanlarla kanlı boğuşmalar. Yıllarca süren savaş ve Anadolu’nun yiğit evlatları…” Başta Başbuğumuz M. K. ATATÜRK olmak üzere, tüm kahramanlarımıza saygı, vefa ve dua ile…

Zafer Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda Başardım diyebilenindir. Mustafa Kemal Atatürk

Hakiki zafer muharebe meydanlarından muvaffak olmak değil asıl zaferdeki muvaffakiyetlerin menabilni kuvvetlendirmek milleti yükseltmektir.

30 Ağustos Zafer Bayramı Zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise Başaracağım diye başlayarak sonunda başardım diyebilenindir.

Memleketimizi esir etmek isteyen düşmanları behemehal mağlûp edeceğimize dair olan emniyet ve itimadım bir dakika olsun sarsılmamıştır.. Mustafa Kemal Atatürk

Bence bir millette şerefin haysiyetin namusun ve insanlığın vücut ve beka bulabilmesi mutlaka o milletin hürriyet ve istiklâline sahip olmasıyla kaimdir.

Tanrı Dağından Nur Dağına uzanan bu kutsal yolda mübarek kanlarıyla Bedirden Çanakkaleye kadar iman ve hürriyet aşkıyla yaşayan milletimin Zafer Bayramı kutlu olsun.

Tuna Nehrinin serin kıyılarında aldığı abdestin namazını Afikanın kızgın çöllerinde eda eden bir milletin çocukları olarak 30 Ağustos Zafer Bayramınızı kutlarım.

30 Ağustos Zafer Bayramı Şiirleri

30 Ağustos Zafer Bayramı Şiirleri
30 Ağustos Zafer Bayramı Şiirleri

Zaferlerle dolu Türk tarihinde bu yıl 97. yıldönümünü kutladığımız 30 Ağustos 1922 Çanakkaleden Sakaryaya uzanan kahramanlık destanının Zaferle taçlandırıldığı tarihtir.

Bu büyük zaferin 97. yıl dönümünde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanı uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anıyoruz.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor tüm ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum.

Anadolu zaferi tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Türk Neferi kaçmaz kaçmak nedir bilmez. Eğer Türk Neferinin kaçtığını görmüşseniz derhal kabul etmelidir ki onun başında bulunan en büyük kumandan kaçmıştır.. Mustafa Kemal Atatürk

Türkiye Orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa Kemalin utkusu Dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır

Önce o inandı. Sonra bir millet inandı. Zafer işte o zaman kazanıldı. Tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz, 30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlu Olsun..

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Bizlere bağımsızlığımızı armağan eden ulu önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları şehitlerimizi saygı ile anıyor, tüm Ulusumuzun 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.

Ulusumuzun milli mücadele sürecindeki en büyük adımı; büyük taarruz zaferinin yıldönümünde, Mustafa Kemal Atatürk ve ordumuzun elde ettiği zaferi bir kez daha gururla kutluyoruz.

Ordularımızın kazandığı zafer, sizin ve sizin ordularınızın zaferi için yalnız zemin hazırladı. Gerçek zaferi siz kazanacak, devam edecek ve mutlaka başarılı olacaksınız. 30 Ağustos Zafer Bayramınız Kutlu Olsun.

Zafer elbette başaracağım diyenin ve başaracağına inananlarındır. Bu güzel memleketimizde zaferi hak eden Türk milletinin 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu olsun.

Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri
Kısa 30 Ağustos Zafer Bayramı Sözleri

30 Ağustos’un Türkiye’nin geleceği için binlerce şehidin, milli birlik ve beraberlik ruhu içinde canları pahasına, özgürlük ve bağımsızlık meşalesinin sonsuza dek sönmemek üzere yakıldığı büyük bir zaferdir.

30 Ağustos zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Türkiye orduları bir devir kapatmıştır. Şimdi mazlum ve tutsak devletler ve uluslar artık vazgeçilmez bir reçeteye sahiptirler. Mustafa kemal’in utkusu, dünya için özgürlük ve bağımsızlık sancağıdır. Mahatma Ghandi

Tüm dünyaya birlik ve beraberlik dersinin verildiği milli mücadele ruhunu yaşatan Zafer Bayramımızı aynı his ve duygularla kutlamak temennisiyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun.

Herkesin 30 Ağustos zafer bayramı kutlu. Başta M. Kemal Atatürk olmak üzere vatanın bağımsızlığı için savaşıp can veren bütün şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyorum. Ruhları şad mekânları cennet olsun. Hepsinden Allah razı olsun.

Vatan toprağımızın düşman işgalinden kurtuluşunu ve ulusumuzun bağımsızlığını müjdeleyen 30 Ağustos Zaferi’nin 94. yıldönümünü milletçe birlik ve beraberlik içerisinde; büyük bir gurur ve coşkuyla kutluyoruz.

Kahraman atalarımızdan aldığımız güçle, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün işaret ettiği çağdaş uygarlık yolunda kararlı bir şekilde ilerlemek ve ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkarmak için birlik ve beraberlik içerisinde var gücümüzle çalışacağız.

Bayrakları bayrak yapan üstündeki kandır. Toprak, eğer uğrunda ölen varsa vatandır. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

Türk tarihi zaferlerle doludur. Ama 30 Ağustos 1922’de zaferle sonuçlanan Dumlupınar Savaşı, Türk ulusunun yeniden dirilişidir. Zafer Bayramınız kutlu olsun.

30 Ağustos zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ve ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

30 Ağustos Zafer Bayramı Resimli Sözler

30 Ağustos Zafer Bayramı Resimli Sözler
30 Ağustos Zafer Bayramı Resimli Sözler

Anadolu zaferi, tarih arasında bir millet tarafından tamamen benimsenen bir fikrin ne kadar kadir ziyaretinde ne kadar muhyi bir kuvvet olduğunun en güzel misali olarak kalacaktır.

Bir önceki yazımız olan Bayram Mesajları başlıklı makalemizde bayram mesajı, Bayram Mesajları ve güzel kurban bayramı mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yayınlanma Tarihi: 23 Ağustos 2020

Kategori: Özel Günler

Görüntüleme: 3301 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ