en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Babalar için Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler

Babaya Doğum Günü Mesajları


Babaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Babaya Doğum günü Mesajları, Babaya Doğum günü Sözleri, Babalar için Doğum günü Mesajları, Babaya Kısa Doğum günü Mesajları, Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajı

Babaya Doğum Günü Mesajları Sayfamıza Hoşgeldiniz, Babalarınız için birbirinden Güzel, Kısa, Uzun, Anlamlı ve Etkileyici Sözler derledik.

Babalar için Hazırlamış olduğumuz Doğum günü mesajları içerisinde Hoşunuza giden Babalar için Doğum günü Sözlerini Kısa mesaj olarak atabilir, veya Whatsapp, Facebook, instagram Sosyal medya hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz.

Babalar için Doğum günü Mesajları

Babalar için Doğum Günü Mesajları
Babalar için Doğum Günü Mesajları

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!

Babaların babası canım babam iyi ki doğdun.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam, Nice mutlu yıllara.

Babaya Doğum Günü Mesajı

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam Doğum günün kutlu olsun.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Babaya Doğum günü Sözleri

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Biliyorum seçemediğimizi biliyorum ancak şunu bilmeni isterim ki; yapabilseydim yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar babacığım.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor, Doğum günün kutlu olsun babacığım..

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babacığım sabah yağan çığ kadar saf akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Babaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Fedakârlık sevgi sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın sıcaksın şefkatlisin koruyucumsun bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Babaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Babaya Resimli Doğum Günü Mesajları
Babaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Bir önceki yazımız olan Doğum Günü Sözleri başlıklı makalemizde Anneye Doğum günü Sözleri, Arkadaşa Doğum günü Sözleri ve Doğum günü Sözleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Yayınlanma Tarihi: 21 Eylül 2020

Kategori: Doğum Günü Mesajları

Görüntüleme: 3735 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ