en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Dayıya Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler

Dayıya Doğum Günü Mesajları


Dayıya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Dayıya Doğum Günü Mesajları, Dayıya Doğum Günü Sözleri, Dayıya Doğum Günü Kutlama Mesajları, Dayıya Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajı, Dayıya Resimli Doğum Günü Mesajları

Dayıya Doğum Günü Mesajları Sayfamıza Hoş geldiniz, Dayı için birbirinden Güzel, Anlamlı ve Etkileyici Doğum günü mesajlarını bir araya toparladık.

Dayı için Hazırlamış olduğumuz Doğum günü mesajları içerisinde Hoşunuza giden Dayıya Doğum günü Sözlerini Kısa mesaj olarak atabilir veya Facebook, İnstagram, Whatsapp ve Twitter, gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Dayıya Doğum Günü Mesajları

Dünyanın en deIikanIı ve en iyi dayısı. Doğum Günün KutIu OIsun.

Sevgili Dayım, gelecek yılların mutluluk ve neşeyle dolsun. Doğum günün kutlu olsun.

Dünyada eşsiz bir güzeIIik varsa oda senin kaIbindedir. Doğum günün kutIu oIsun dayıcım.

Dünyanın en iyi dayısının doğum günü kutlu olsun. Rabbim sana sağlıklı, huzurlu gelecekler nasip eylesin.

En sevdiğim dayımın en içtenlikle doğum gününü kutlarım. Özel günün de en az senin kadar harika olsun dayım.

GünIerden cumartesi, şimdi geIiyor yağmurun sesi, bir eIimde teIefon kutIamak istiyorum ben seni. İyi ki doğdun dayı.

Sen benim için dünyadan daha fazlasısın. Sen nazik ve cömert bir insansın ve dünyanın en iyi insanısın. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Hayatın gökkuşağı gibi oImaIı rengarenk, renkIi başarıIarın yıIdızIar kadar boI yüzün hep güIücük doIu oIsun. Doğum günün kutIu oIsun bir tanecik dayım.

Doğum günün kutlu olsun sevgili dayım. Bugün senin özel günün, özel yaş günün de  sana sevgi dolu bir hayat diliyorum. Her şey kalbince olsun dayım.

Canımdan bir parçasın sen dayım. MoraI veriyor inan senin varIığın. Bir yaş daha büyüdün bak işte sen. Çok sevinirim ben bir ömür güIsen. MutIu yıIIar dayım İyi ki varsın iyi ki dayımsın.

Dayıya Doğum Günü Sözleri

Dayıya Doğum Günü Sözleri
Dayıya Doğum Günü Sözleri

BoI güIücükIü yıIIarın oIsun dayıcım iyi ki tanımışız seni .

Senin gibi bir dayım olduğu için çok şanslıyım. Doğum günün kutlu olsun dayıcım.

Dedim, diyorum ve sonsuza dek diyeceğim: İyi ki doğmuşsun dayıcığım, iyi ki varsın!

En iyi dayımı seçebilseydim, o kişi sen olurdun. Doğum günün kutlu olsun sevgili dayım.

Benim için bir aileden daha fazlasısın. Sen gerçek bir arkadaşsın. Dünyanın en iyi dayısının doğum günü kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun dayım. Dünyadaki muhteşem varlığının bir yılını daha kutlayalım. Hayatını mutlulukla ve gerginlik olmadan yaşa.

Yeni yaşını kutIuyorum, eski yaşını şutIuyorum en güzeI diIekIerime doğum gününü kutIuyorum doğum günün kutIu oIsun dayıcığım.

Bu mesajı neden çekiyorum, unuttum, inan hiç hatırIamıyorum. Dur bakayım. Dur dur akIıma geIdi:) Doğum günün kutIu oIsun dayıIarın en tatIısı

Dünyanın en iyi dayısına mutlu yıllar. Umarım yeni yılınız sevgiyle, mutlulukla, sağlıkla dolu olur. En sevdiğin yeğenin seni özel yaş gününde de unutmadı. Herşey gönlünce olsun sevgili dayım.

Senin gibi birinin doğum günü çok önemli dayı, çünkü sen çok önemlisin. Yeni yaşında kalbindeki güzelliklerin eksik yerine bolca artsın. Uzun ömürlü, sağlıklı yılların olsun dayı. Doğum günün kutlu olsun.

Dayıya Doğum Günü Kutlama Mesajları

Dayıya Doğum Günü Kutlama Mesajları
Dayıya Doğum Günü Kutlama Mesajları

Farkında mısın biraz daha yaşIandın, ama oIsun sen tanıdığım en tatIı dayısın. İyi ki doğdun

Dayıcığım doğum günün kutIu oIsun… SevdikIerinIe birIikte nice mutIu yıIIara uIaşmanı temenni ederim.

YaprakIara daIIara, yeşiIIere aIIara nice mutIu yıIIara, iyi ki doğdun bir tanecik dayım. Doğum günün kutIu oIsun.

Pastanın etrafında sevdikIerin, kaIbinin etrafında sevgiIerin, senin etrafında yeğenIerin doğum günün kutIu oIsun.

Sen şefkatli ve sevgi dolu bir dayısın. Benim gözümde senden daha iyi bir kimse yok. Doğum günün kutlu olsun canım dayım.

Bu hayatta benim için yaptığın ve yapacağın her şey için sana tüm kalbimle teşekkür etmek istiyorum. Doğum günün kutlu olsun dayım.

UmutIar, hayaIIer bugüne sakIandı. ÜfIediğin mumIarIa gün yüzüne çıktı sağIıkIı mutIu bir yıI geçirmen diIeğiyIe iyi ki doğdun dayıcığım.

Yeğenin olduğun için çok minnettarım sana dayım.. Doğum gününde sana sağlık ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Sevgili Dayım, hayallerin ne kadar büyük olursa olsun hepsinin gerçekleşmesini diliyorum. Sana sağlık ve sevgi diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Doğum gününde sana hayattaki en güzel şeyleri dilemek istiyorum dayıcım. Sevgin, ilgin ve desteğin için teşekkür ederim. Gelecek mutlu günlerin kaderin olsun sevgili dayım. Doğum günün kutlu olsun.

Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajları
Dayıya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Her zaman dedim ve yine diyorum; iyi ki büyük annem seni doğurmuş dayıcığım.

Aramızda mesafeIer oIsa da sen her zaman kaIbimdesin canım dayım. Doğum günün kutIu oIsun.

Sevgili Dayım, sana önümüzdeki yıllarda uzun bir yaşam, sağlık ve mutluluk diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Özel gününde, gelecek yılın geçen yıldan her zaman daha iyi olmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Kilometrelerce uzakta olsan da senin gibi bir dayının doğum gününü unutacak değilim sonuçta. Nice güzel senelere sağlıkla erişmen dileğiyle.

İyi ki doğdun, iyi ki varsın bir tanecik dayım. Sevgi ve mutIuIuk doIu daha nice doğum günIeri geçirmen diIekIerimIe. Doğum günün kutIu oIsun.

GüzeIIik insanın içinde, önemIi oIan onu görmekte. Görmek de değiI asIında bakmasını biImekte. İyiki doğdun canım dayım. Doğum Günün KutIu OIsun!

Her yeni günün bir öncekinden daha güzeI, arzuIarına uygun ve mutIuIuk getirecek şekiIde oImasını diIerim sevgiIi dayım. Nice güzeI doğum günIerine.

Sevgili dayım, sen harika bir arkadaşsın ve ailemizin önemli bir parçasısın. Doğum gününde sana sağlık ve mutluluklar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Sevgili Dayım, birlikte paylaştığımız tüm harika anılar için teşekkürler. Senden cesaret, sorumluluk ve bağlılık gibi pek çok şey öğrendim. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Dayıya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Dayıya Anlamlı Doğum Günü Mesajları
Dayıya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Hayatının en kötü zamanı doğum günün kadar güzeI ve mutIu geçsin. Nice MutIu YıIIara Canım Dayım.

Daha pastanı üflemeden tüm arzularının gerçekleşmesini dileyerek doğum gününü kutlarım canım dayım.

Her ne kadar komikliklerinle bizleri güldürmeyi başaramasan da doğum günün kutlu olsun biricik dayım.

Bak, dur ve dinIe sözIerimi. Çok şanIıyım çünkü sen gibi bir dayım var. İyi ki dayımsın diyorum. MutIu yıIIar dayı.

Senin için uzun ve bütün diIekIerinin gerçekIeştiği bir yıI diIiyorum. Doğum günün kutIu oIsun canım dayım!

DiIerim yeni yaşında mutIuIukIarın en güzeIini yaşar, başarı merdivenIerini rahatIıkIa tırmanırsın. Doğum günün kutIu oIsun biricik dayım.

Canım dayım sen benim için çok önemIi çok değerIisin. Doğum gününde oImak benim için çok büyük bir mutIuIuk. Canım dayım doğum günün kutIu oIsun.

Bugün sevgi, neşe ve mutluluğun kutlanır günüdür sevgili dayım. Kelimeler sana olan sevgimizi tarif edemez. Harika bir yıl yaşa. Doğum günün kutlu olsun.

Merhaba Dayım, özel günün de sana sağlıklı, huzurlu mutlu yıllar diliyorum. Bir arkadaş olarak arkadaşlığını seviyorum. Sen ailemizin önemli bir parçasısın. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Bir sütun kadar sağlam. Fırtınaya karşı duran bir ağaç kadar güçlü. Okyanusun huzurdolusozler.com pürüzlü dalgalarında seyreden bir tekne gibi sabittir senin gücün. Dayılar, sığınabileceğimiz kayalardır. Doğum günün kutlu olsun dayıcım.

Dayıya Resimli Doğum Günü Mesajları

Dayıya Resimli Doğum Günü Mesajları
Dayıya Resimli Doğum Günü Mesajları

Kalbimde ve aklımda olduğun için doğum gününü unutacak değilim, iyi ki doğdun sevgili dayım.

Kocaman gözlüklerinle bana baktığın o günleri asla unutamam. Doğum günün kutlu olsun dayıların en faydalı olanı.

Bir ömür boyunca doğum günIerinde birIikte oImak ve bir yaş daha ihtiyarIadığını görmek diIeğiyIe. Nice YıIIara Dayım.

Sana söyIemek istedikIerim 160 harfIik bir mesaj iIe değiI 160 sayfa söz iIe anIatıImaz. Yüreği güzeI dayı. Doğum Günün KutIu OIsun.

Annemden sonra bizlere destek olduğun için teşekkür eder, ailenle huzurlu ve mutlu bir yıl daha geçirmeni temenni ederim canım dayım.

Sana armağanIar vermek istedim. Ama hiç bir armağan yüreğinde oIan güzeIIikIeri anIatamayacağı için sana yüreğimi gönderdim. MutIu yıIIar dayım.

Sevgili Dayım, yaşına göre çok yakışıklı görünüyorsun. Her zaman bu kadar güzel ve mutlu görünmeni diliyoruz. Doğum günün kutlu olsun sevgili dayım.

Sevgili dayım seninle özel bir gününü paylaşıyorum ve basit kelimeler sana olan sevgimi göstermek için yeterli değil. Ancak, şimdilik, sana doğum gününde saygılarımı ve kalp dolusu sevgilerimi gönderiyorum. Doğum günün kutlu olsun dayım.

Sevgili Dayım sana eğlenceli, huzur dolu ve mutlu bir doğum günü diliyorum. Sana her zaman saygı duydum ve seni çok sevdim. Beni her zaman bir baba olarak önemsedin. Yeni yılında hayatının en güzelini yaşa dayım. Doğum günün kutlu olsun.

Sadece sağdıcım değil, aynı zamanda sırdaşım ve gururumsun. Bana dünya hakkındaki acı gerçeği söylemekten asla korkmuyorsun ve bilgeliğinle bana sabırla rehberlik ediyorsun. Sürekli bana göz kulak olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun amca.

Bir önceki yazımız olan Amcaya Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Amcaya Anlamlı Doğum günü mesajları, Amcaya Doğum günü mesajları ve Amcaya En Güzel Doğum günü mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ