en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Kankaya Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler

Kankaya Doğum Günü Mesajları


Kankaya Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Kankaya Doğum Günü Mesajları, Kankaya Doğum Günü Sözleri, Kankaya Doğum Günü Kutlama Mesajları, Kankaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Kankaya En Güzel Doğum Günü Mesajı, Kankaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Kankaya Doğum Günü Mesajları Sayfamıza Hoş geldiniz, Kanka için birbirinden Güzel, Anlamlı ve Etkileyici Doğum günü mesajlarını bir araya toparladık.

Kanka için Hazırlamış olduğumuz Doğum günü mesajları içerisinde Hoşunuza giden Kankaya Doğum günü Sözlerini Kısa mesaj olarak atabilir veya Facebook, İnstagram, Whatsapp ve Twitter, gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Kankaya Doğum Günü Mesajları

Siz kardeş lafını altı harfe sığdırmışsınız biz ise yere göğe sığdıramıyoruz… Nice yıllara kanka.

Seni arkadaşım olarak görmek benim için bir ayrıcalıktır. Doğum günün kutlu olsun. Benim için çok değerlisin.

En iyi arkadaşım olduğun için çok şanslıyım. Doğum gününün tadını çıkar. Sağlıklı uzun ömürlü yılların olsun kankam.

Bit olsam saçlarında, taradığın zaman dökülse çoğalsam kafanda kazımadan çıkmam saçından doğum gününü unutmam.

Canım kankam doğum günün pasta kadar tatlıdır. Ve gelip geçen yıl, bizim dostluğumuz gibi sevgi dolu sevinçle geçer inşallah.

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kankaların gülü, iyi ki doğdun…

Dost düğünde halaya ölümde tabuta omuz verendir. Zor günlerimde acımı paylaşan güzel günlerimde mutluluğumu çoğaltan canım arkadaşım nice mutlu yaşlara…

En iyi arkadaşlar tarafından gelmek zordur. Bu yüzden bu özel günde arkadaşlığının benim için ne kadar önemli olduğunu bilmeni isterim. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Burada bereket dolu bir doğum günü diliyorum: gökkuşağının sonunda altın, birçok dört yapraklı yonca ve iyi bir ailenin aşkı. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.

En iyi arkadaşımın en mutlu doğum günü. Şu anda sahip olduğun tüm harika şeyleri hak ediyorsun. Sen en saf  ve en büyük kalbe sahipsin kankam. Doğum günün kutlu olsun.

İçinde öyle bir umut taşı ki onu senden kimse almasın. Gözlerin hep gülsün mutluluğu sende arasınlar ama onu öyle bir yere sakla ki gerçekten isteyen bulsun. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım…

Kankaya Doğum Günü Sözleri

Kankaya Doğum Günü Sözleri
Kankaya Doğum Günü Sözleri

Çok tatlısın çok, seni veren Allah’a şükürler olsun. Çok güzelsin çok iyi ki doğdun kanka.

Gerçek kanka ilk gözyaşını görür; ikinciyi yakalar, üçüncüyü durdurur. İyi ki doğdun kankam.

Arkadaş kış ortasında yaz getiren, dost çöl ortasında suyunu paylaşandır. Nice mutlu yaşlara kanka…

Gönlünde olan, hayalinde olan herşeyin gerçekleşeceği bir yıl olsun sevgili kankam. Doğum günün kutlu olsun.

Bu mesajı dünyanın en tatlı kankasına gönderiyorum bugün onun doğum günüymüş tüm kalbimle de kutluyorum.

Arkadaşıma güzel bir gün dilemek; Umutlar ve hayaller yolunu gönderiyorum. Bu özel günde her şey yolunda olsun canım kankam.

Bu özel gününde herşeyden çok rabbim sana  mutluluk getirsin, sevgili dostum. Sana koskocaman mutlu yıllar diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Rüya; biz uyurken kalbimizin tuttuğu bir dilektir. Arkadaş; uçmayı unuttuğumuzda bize kanatlarını açan bir melektir. İyi ki doğdun canım kardeşim…

Riya ile paranın padişahı değiliz biz. Parçalanmış gönül hırkalarını yamar giyeriz biz. Arkadaşlarla ağlar arkadaşlarla güleriz biz. İyi ki doğdun canım dostum…

Doğum günün kutlu olsun. Özel gününün her anı, başkalarına getirdiğin neşe ve mutlulukla dolsun.

Seninle tanışana kadar gerçek bir dostun ne olduğunu bilmiyordum. Bana gerçek dostluğu bir sen yaşattın. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Başka bir yıl, her şey gönlünce olsun arkadaşım. Ama, her zaman gülümsemeye devam etmek ve hayata olumlu bir bakış açısına sahip olmak gerekir, ve herşeyin en iyisi seninle birlikte olsun. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Kankaya Doğum Günü Kutlama Mesajları

Kankaya Doğum Günü Kutlama Mesajları
Kankaya Doğum Günü Kutlama Mesajları

Her şeyinle çok farklısın kanka bu alemde seni tek geçerim en güzel doğum günlerini de gönülden kutlarım.

Mutlu yıllar sevgili arkadaşım, parlak renkler hayatını  sonsuza kadar mutlu etsin. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Biz arkadaşlarımızı kır çiçekleri gibi avucumuzda değil, kurşun yarası gibi yüreğimizde saklarız. İyi ki doğdun gardaşım…

Şimdiye kadar tanıştığım en güzel insanlardan birinin doğum günü kutlu olsun. Bu yıl daha da harika ve sevgi doluyla  olsun.

Bir tane arkadaş seç kendine hem arkadaş hem karındaş olsun sana. Ben seçimimi yaptım şimdi onun doğum gününü kutluyorum…

Yıldızlar kadar arkadaşım olacağına karanlıkta ay gibi parlayan kankam olduğu için çok şanslıyım. İyi ki varsın iyi ki doğdun kankammmm.

Dost dediğin yürekten sever, sermayesini dostluğa sarf eder, böyle güzel sevgiler dünyalara değer, dünyalara değecek dostuma yürekten sevgiler.

Eğer sana bir şey hediye edebilseydim, sana başkalarının gözünden kendini görme yeteneğini hediye ederdim. Doğum günün kutlu olsun, şampiyon.

En iyi hediye dostluk armağanıdır. Doğum gününde sana aldığım şey bu! Merak etme… Sana da gerçek bir hediye aldım. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Zaman gelir yollarına kar yağar etrafını hüzün bulutları sararsa ne zaman bir arkadaşa ihtiyaç duyar san arkadaş olabildiğim kadar buradayım. Nice mutlu yaşlara canım kankam…

Fedakâr olan insan, gönülden sevendir. Yürekli olan insan kendini bilendir. Umutlu olan insan yaşamı sevendir. Unutmayan bir arkadaş ise uğrunda ölmeye değendir. Nice yaşlara kanka…

Doğum günün senin yarısı kadar şaşırtıcıysa, destansı olacak. Bir insanın isteyebileceği en iyi dilek hayatındaki tüm isteklerine kavuşmandır. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Yürek umutlara gebe olduğundan beri arkadaşlıklar ayrılıklara yenik düşmedi yüreğimiz darağacındayken bile ölüme koşup arkadaşımızı sevmeyi bildik. Nice yıllara canım kankam.

Kankaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Kankaya En Güzel Doğum Günü Mesajları
Kankaya En Güzel Doğum Günü Mesajları

Şimdiye kadar tanıdığım en iyi arkadaşım, burada anılar  ile bir sevinç dolu doğum günü diliyorum.

Unutulmayacak kadar güzel ve ender rastlanan bir insansın. Doğum günün kutlu olsun kankammmm.

Hiç bu kadar yakın bir arkadaşım olmamıştı. İyi ki varsın kankam. iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun.

İyi arkadaşlar tutunmaya değer. Her gün elimi tuttuğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun, en iyi arkadaş.

Dostların kralı, kardeşlerin bir tanesi, Gerçek dost, gerçek kanka da bulunur. Doğum günün kutlu olsun değerli kankam.

Sana dünyadaki tüm sevgi ve mutluluğu dilemek istiyorum, ki bunların hepsini hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun dostum.

Ben arkadaş gözü göremezsem bu gözlerim nemdir benim. Arkadaşımı duymayan kulakları neyleyim. İyi ki varsın arkadaşım nice yaşlara…

Bir arkadaş, mutluluğu paylaştığım, fakat en iyi arkadaşımın acıyı paylaşabileceğim kişidir. En iyi arkadaşımın doğum günü kutlu olsun.

Birbirimizle çok şey paylaştık ve umarım seni ne kadar takdir ettiğimi biliyorsundur. Bu gün ve yaptıkların için minnettarım sana. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Senin gibi özel bir arkadaş sadece bugün değil, her gün tüm harika nimetleri hak ediyor! Doğum günün kutlu olsun Tüm dileklerin gerçekleşeceği bir yıl olsun canım kankam.

Kankaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Kankaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları
Kankaya Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Geçmişte yaydığın sevinç bugün sana geri gelsin. Mutlu dolu bir gelecek dileklerimle. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Gerçek dostluk denilence aklıma gelen ilk şey sensin. Doğum günün harika ötesi mutlulukla geçsin kankam, Mutlu yıllar.

Gerçek arkadaşı olmamak, yalnızlığın en kötüsüdür. İyi ki beni var ve iyi ki doğmuş. Doğum günün kutlu olsun canım kankam…

En iyi arkadaş hediye gibidir. Onları gördüğün için her zaman mutlusun. Hayatın bana verdiği en güzel hediyesin. Doğum günü kutlu olsun kankam.

Herkesin isteyebileceği en harika en iyi arkadaşa sahipim. Doğum günün kutlu olsun kanka. Umarım seni ne kadar sevdiğimi ve takdir ettiğimi biliyorsundur.

Gülmen için benim devamlı yanında olmam gerekiyor, uzakta olsam da kalbim hep seninle birlikte atıyor seni çok seviyorum doğum günün kutlu olsun.

Doğum gününde en harika hayat seninle olsun. Bu dünyadaki tüm harika şeyleri hak ediyorsun çünkü sen tanıdığım en iyi insansın. Doğum günün kutlu olsun kankam.

Dostluk ağlamaksa yüreğindeki acıyı paylaşmaksa üzüldüğünde sıcacık bir kucaksa ve dostun için ateşe atılmaksa dünya durana dek dostumsun. Nice mutlu yaşlara…

Arkadaşlık çukurda biriken yağmur suyu değil ki güneş vurunca kurusun. Bizim arkadaşlığımız deniz misali buharlaşsa da yağmur misali geri döner iyi ki varsın. Nice mutlu yıllara…

Doğum günleri her yıl gelir, ama senin gibi bir dost dünyaya sadece bir defa gelir. Rabbim özel gününde sağlıklı, mutlu, uzun ömürlü nice seneler nasip eylesin canım kankam.

Hayal gücü bizi bilmediğimiz yerlere uçuran bir rüzgârdır ve hayat içinden ne çıkacağını bilmesek de açmamız gereken bir zarftır. Açtığın zarflardan hep güzel şeyler çıkması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım, güzel insan.

Kankaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Kankaya Resimli Doğum Günü Mesajları
Kankaya Resimli Doğum Günü Mesajları

Gerçek dostluğun anlamını senden öğrendim. Doğum günün kutlu olsun dostum. Her zaman yanında olacağım.

Hiçbir şey yolunda gitmediğinde, sana giderim. Her saat başı benim müdavimimsin. Doğum günün kutlu olsun arkadaşım.

Her zaman yanımda oldun sevgili arkadaşım mutlu yıllar! Arkadaşlığımız beni güçlü ve hayatta yukarı yaslar. Doğum günün kutlu olsun.

Sana sevgi, umut ve sonsuz sevinç  mutluluk diliyorum. En iyi arkadaşım olduğun için teşekkür ederim. Doğum günün kutlu olsun.

Hayatı yenecek kadar güçlü hayattan beklentilerini alacak kadar umutlu umudunu yitirmeyecek kadar inançlı, mutlu ve sevgi dolu günler senin olsun. Nice mutlu yaşlara…

Dost deniz kenarındaki taşlara benzer. Önce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsın. İşte sen o kıyamadıklarımdansın. Nice yaşlara…

İlkbaharımsın kanka en yalnız hissettiğim günlerimin dostu, en kötü günlerimin arkadaşı oldun bugün doğum günün ama yanında değilim. Umarım telafi edebilirim doğum günün kutlu olsun.

Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe. Gönlüm üzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık. Nice mutlu yaşlara…

Duygular vardır anlatılamayan sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan bazı insanlar vardır asla unutulmayan. Sen de onlardan birisin kanka. Doğum günün kutlu olsun.

Ben arkadaşım olarak sana sahip olduğum için çok şanslı hissediyorum kendim. Umarım doğum günün de senin kadar özeldir. Tüm hayallerin gerçek olsun. Bu kadar iyi bir arkadaş olduğun için teşekkürler. Mutlu yıllar arkadaşım.

Zorluk da kolaylık da her daim yanımda sen kaldın, benden desteğini asla esirgemedin kankam. Kara bulutlar önümüzü gelip sarsa bile senin sayende o kara bulutları yok ettik aydınlık bir güne seninle dostluğunla samimiyetinle başladım hep. Doğum günün kutlu olsun canım kankam.

Bir önceki yazımız olan Ablaya Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Ablaya Anlamlı Doğum günü mesajları, Ablaya Doğum günü mesajları ve Ablaya En Güzel Doğum günü mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ