en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Tebrik Mesajları | Güzel Sözler

Tebrik Mesajları


Tebrik Mesajları

Sayfa İçeriği: Tebrik Mesajları, Kısa Tebrik Mesajları, En Güzel Tebrik Mesajları, Evlilik Tebrik Mesajları, Nişan Tebrik Mesajları, Resimli Tebrik Mesajları

Sevdiklerinize göndereceğiniz Tebrik Mesajları bölümüne hoş geldiniz. Birbirinden Güzel, Anlamlı ve Etkileyici Tebrik Mesajları Mesajlarını bir araya derledik.

Tebrik Mesajları Bölümünde Hoşunuza giden Başarı Tebrik Mesajları, Evlilik Tebrik Mesajları, Nişan Tebrik Mesajlarını Dostlarınız ile Kısa mesaj olarak Paylaşabilir, dilerseniz Twitter, Facebook, veya İnstagram gibi Sosyal medya hesaplarınızdan Paylaşabilirsiniz.

Tebrik Mesajları

Hak ettiğin tüm güzellikler ömrün boyunca hep bir adım ötende olsun. Güzel kalbin başarılara doymasın.

Karanlığa giden yolda aydınlatıcı bir ışık yaktın. Senin gibi biriyle gurur duyuyoruz. Seni canı gönülden tebrik ederim.

Hırsının elinden hiçbir şeyin kurtulamayacağını unutmadığın, alkış seslerinin kulaklarında çınladığı nice başarıların olsun.

İsteklerin sonsuz dünyasında her isteğini bir başarı ile taçlandırdığın, bu sonsuz dünyada seni mutluluktan ağlatan nice başarıların olsun.

Yükseklerden korkanlar büyük başarılara asla imza atamazlar. Büyük başarılar ancak senin gibi güzel ve yüreği temiz insanlara nasip oluyor. Tebrikler güzel arkadaşım.

Güzel dostum azim ile çalıştın, sabır ile bekledin ve sonunda hak ettiğin yere geldin. Huzur ve mutluluk içinde hayatını sürdürmen dileğiyle seni tebrik ederim.

Doğru tercih ve kararlı çalışma sana başarıyı getirdi. İnşallah bundan sonra hayatın boyunca hep doğru kararlar verir, her zaman çok mutlu olursun. Tebrikler güzel insan.

Hayatın sürprizlerle dolu olduğunu her nefes alışında hatırla. Bu sürprizlerin nice başarılara gebe olduğunu her anında hatırlaman dileğiyle. Şansın bol yolun açık olsun.

Her dikenli yolu sonu elbette gül bahçesi sunacaktır sana. Dikenli yollarda verdiğin mücadelenin gül bahçesine ulaştığında koca bir mutluluk olarak sana dönmesi dileğiyle. Başarıların daim olsun!

Başarıya giden yolun istediklerini kendine tekrarlamandan geçtiğini unutma. Her sabah ne istediğini kendine tekrarla ve yoluna çıkan tüm engellere meydan oku. Başarı her zaman seninle olsun.

Kısa Tebrik Mesajları

Kısa Tebrik Mesajları
Kısa Tebrik Mesajları

Başarıya zorluklar diyarından sonra, sabır ülkesinden geçerek ulaşılır.

Canım kardeşim bu güzel başarını tebrik eder seni muhabbetle kucaklarım.

Başarılarının başkahramanı olan tutkularını her soluğunda yaşaman dileğiyle.

Hayallerinin gücünü hayatının her anında hissetmen dileğiyle. Başarı senden eksik olmasın.

Hayallerinin peşinden hiç yılmadan gideceğin, sonunun zaferlerle dolu olduğu başarıların daim olsun.

Mücadelelerinin daim, gülümsemelerinin hep zafer dolu olması dileğiyle. Daha nice başarılar seninle olsun.

Hayatında yaptıklarının her zaman seni ileriye taşımasını umut ediyor, başarılarının devamını diliyorum.

Başarı”ya farklı bir anlam yüklediğin, eşi benzeri olmayan daha nice başarılarını bizimle paylaşman dileğiyle.

İnandığın yolda her zaman daha büyük başarılara kavuşman dileğiyle. İnancın sonsuz başarıların benzersiz olsun.

Canım arkadaşım sonunda çok istediğin işine kavuştun. Seni canı gönülden tebrik eder başarılarının devamını dilerim.

En Güzel Tebrik Mesajları

En Güzel Tebrik Mesajları
En Güzel Tebrik Mesajları

Kendine bir hedef koydun ve o hedefe doğru azimli adımlarla ilerledin ve sonunda haklı olarak başardın. Seni tebrik eder kutlarım.

Pes etmeden, zorluklardan korkmadan, önüne çıkan engellerden asla yılmayan azimli kardeşim bu güzel ve sevindirici başarını tebrik ederim.

Kalbinin sesini asla duymazdan gelme. Mücadele ederken bu seslerin seni yönlendirmesine izin verdiğin sürece hedefine ulaşmaman mümkün değil.

Başarmak istediğin her şey için hayallerine sığın. Hayallerinin gücünü hafif almadığın, her hayalinde başarmanın tadını çıkardığın sayısız günlerinin olması dileğiyle.

Çıkılan yollar her zaman sana çiçekler vermeyebilir. Bu durumlarda sen yoluna çiçekler ekmeyi dene. Başarı ezip geçmekten değil bir şeyleri sunmaktan geçiyor çoğu zaman.

Bazıları başarı elde edemeyince başarılı insanların başarılarını küçültmekle kendini teselli ederler. Senin gibiler ise bu tür insanlara inat başararak onlara ders verirler. Tebrikler

Zihinlerimizi onlara hakim olan ve baskı yapan belirli bir konuyla meşgul etmezsek, hayal gücünün tam tanımlanmamış alanında çılgınca bir oraya bir buraya koştururlar. Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.

Başarıya giden yol hiçbir zaman çiçekli yollardan geçmez, başarıya giden yol dikenliklerden, sarp geçitlerden gider. Senin gibi azimli ve sabırlı insanlar bunu çok iyi bilirler. Başarını tebrik eder seni kutlarım.

Hayat denen bu uzun yolda her ne olursa olsun, kendi doğrularından vazgeçmeden ilerle. Kendi yolunun sana getireceği zorluklara sadece gül geç. Başarı anahtarının her zaman sende olduğunu unutmaman dileğiyle.

Tutku dolu bir yaşam istiyorsan başarmanın hazzına erişmen gerekiyor. Her başarı beraberinde eşsiz bir tutkuyu alıp geliyor ve başarmak sandığından daha keyifli hale geliyor. Tutkunlarınla başarılarının hep yan yana olması dileğiyle.

Evlilik Tebrik Mesajları

Evlilik Tebrik Mesajları
Evlilik Tebrik Mesajları

Allah’ın rahmeti ve bereketi her daim evliliğinizin üstünde olsun. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Evliliğinizi tebrik eder bol çocuklu ve mutlu bir ömür dilerim. Allah sizi birbirinizden hiç ayırmasın.

Birbirinize sıkıca sarılarak geçireceğiniz en özel ve güzel anlarınızın olması dileğiyle, her zaman mutlu olun.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Canım arkadaşım evliliğinin sana hayırlar getirmesini diler, eşine ve sana uzunca sağlıklı ve mutluluk dolu yıllar dilerim.

Evliliğinizin kalpleriniz ve yüzleriniz gibi güzel, mutlu ve huzurlu olmasını dilerim. Allah sizi hiç ayırmasın. Mutluluklar.

Nikâhınıza gelemiyorum ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Umarım her şey gönlünüzce olur.

Birleşen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Bir hayatı tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle. Mutluluklar.

Allah’ın emri, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in de kavli ile attığın bu evlilik adımını en içten sevgilerimle kutlarım.

Her günü her an bitecekmişçesine birbirinize daha da sıkı sarılarak ve sevgi dolu yaşamanızı diliyorum. Ömür boyu mutluluklar.

Nefes almanın en kolay yolu o nefesi başkasıyla paylaşmaktır kardeşim. Sen nefesinin ortağını buldun. Evliliğin, dünyada cennet olsun.

Hayatının kararını verdiğin kutsal bir adım atıyorsun. Attığın her adımda arkandayım kardeşim. Evliliğin en güzel halini yaşamanı dileğiyle…

Nişan Tebrik Mesajları

Nişan Tebrik Mesajları
Nişan Tebrik Mesajları

Şu güzel ve mutlu tabloyu hiçbir zaman kaybetmeyin. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

O kadar mutlusunuz ki, mutluluk bile kıskansın bir ömür mutluluğunuzu. Mutluluklar Dilerim.

Gönül ortaklığınız daim olsun. Mutluluk yoldaşınız olsun. Bir ömür mutlu olmanız temennisiyle. Saygılarımla…

Her gününüz böyle olsun. Eviniz neşe ile dolsun. Mutluluğunuz daim olsun. Sizleri tebrik eder, bir ömür mutluluklar dilerim.

Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda değilim ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Hayat boyu mutlu olmanızı diliyorum.

Unutmayın ki paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dilerim. Mutlu bir yaşam dileğiyle.

Evlilik denilen bu hayırlı kurumun altına mutluluk ve sevgi adına daima güzel imzalar atmanız dileklerimle. Bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Birlikte mutabık kalarak kombine bir yaşam kurduğunuz bu birlikteliğinizin bir ömür boyu mutlulukla sürmesi dileklerimle. Saygılar sevgiler diliyorum.

Bir yastıkta kocamanız ve boy boy çocuklarınızın mürüvvetlerini görmeniz dilekleriyle bir ömür mutluluklar dilerim size. Saygılar ve sevgilerle güzel günlere..

Hayatınız boyunca önünüze çıkan tüm zorlukları, güçlükleri sevginizle aşmanız dileklerimle. Bir ömür boyu canı gönülden mutluluklar içinde yaşamanızı diliyorum.

Rabbim hayatınız boyunca mutluluğunuzu daim etsin. Hızır yoldaşınız olsun. Bir ömür boyu mutluluk sizinle olsun. Saygılar, sevgiler ile mutlu günlere yürümeniz dileğiyle…

Resimli Tebrik Mesajları

Resimli Tebrik Mesajları
Resimli Tebrik Mesajları

Azim, sabır ve çalışma bir başarı için olmazsa olmaz şartıdır. Sen bunları gerçekleştirerek zoru başardın. Seni canı gönülden tebrik ederim.

Hedefini bir gün bile unutmadan her zaman en iyisini hak ettiğini kendine tekrarla. Başarmanın hazzıyla ayaklarının yerden kesilmesi dileğiyle.

Başarıya giden her yol unutulmayacak anılar sunuyor. Acısıyla tatlısıyla engellerin aştığın bu yolun sonunda sevinç gözyaşlarının senden eksik olmaması dileğiyle.

Pembe hayallerinin peşinden her gidişinde dönüp arkana bakman yeterli. Baktığın her noktada seni bekliyor, her noktada seninle ve başarılarınla gurur duyuyor olacağım.

Tek bir adım atman yetiyor bazen başarıya ulaşman için. Derin bir nefes al ve atacağın adımı planla. Geri kalan sürede ise başarmanın verdiği eşsiz haz ile mutluluk dolu anlar seni bekliyor.

Her fırsatta bana “yapabilirsin” dediğin için teşekkür ederim. Senden aldığım güvenle her attığım adımda senin başarılarından güç alıyor ve bu özel günde kalbimin her an seninle olduğunu hatırlatmak istiyorum. Başarıların daim olsun!

Hayatımız, yaptığımız tercihlerin toplamıdır. Kazanmak için onca emek verdiğin okulun bitiyor artık. Bundan sonra zorlu bir hayat sınavıyla karşılaşacaksın. Ama inanıyorum ki hayatında da tercihlerin hep doğru olacak. Bütün hayatın başarılarla dolu olsun.

Belki bu sabah her şey zor geldi sana. Belki yarın sabah da zor gelecek. Ama inan bir sabah uyandığında yüzünde hedefine ulaşmanın verdiği tebessümle her yeri aydınlatacaksın. Sabrın her zaman başarının en büyük anahtarı olduğunu unutmaman dileğiyle.

Eğer bile bile gücünüz yettiğinden daha azını olmayı planlıyorsanız; sizi uyarırım, hayatınızın geri kalan kısmında mutsuz olacaksınız. Kendi yeteneklerinizden ve olanaklarınızdan kaçıyor olacaksınız. Nereye gideceğinizi bilmiyorsanız, her hangi bir yol sizi oraya götürecektir.

Hedefinin olmadığı yollarda rüzgarın seni sarmasından doğal bir olay yoktur. Sen hedeflerine emin adımlarla yürüyen kişilerin sahip olduğu başarılar ulaşmak isteyenlerdensen başarmak için attığın adımların sağlam olmasına dikkat etmelisin. Her sağlam adımın beraberinde getirdiği başarıların hep seninle olması dileğiyle.

Bir önceki yazımız olan Elveda Mesajları başlıklı makalemizde Anlamlı Elveda mesajları, Elveda mesajları ve En güzel Elveda mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.


Yayınlanma Tarihi: 21 Aralık 2020

Kategori: Kısa Mesajlar

Görüntüleme: 3586 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ