en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

14 Şubat Mesajları, 14 Şubat Sözleri | Güzel Sözler

14 Şubat Mesajları


14 Şubat Mesajları

Sayfa İçeriği: 14 ŞUBAT Mesajları, 14 Şubat Kısa Mesajlar, 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı, 14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri, 14 Şubat Sevgililer Günü, 14 Şubat Kısa Mesajlar, 14 Şubat Güzel Mesajlar

14 Şubat Mesajları Sayfamızda Birbirinden Güzel, Anlamlı, Kısa, Uzun, Etkileyici, Romantik, ve En Güzel 14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları Bulunur.

14 Şubat Sevgililer Gününde; Sevgilinize, veya Eşinize, Beğendiğiniz Anlamlı Sözleri Dilerseniz Kısa mesaj olarak Gönderebilir, veya sosyal medya hesaplarınızdan Kutlayabilirsiniz..

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları

Bağırmak haykırmak istiyorum çok değil iki kelime seni seviyorum. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin de başında o çılgın rüzgâr esiverirse seni sevdiğimi unutma bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Senin için sen hariç her şeyimi veririm ömrüm, seni çok seviyorum sevgililer gününü kutluyorum

Kalbime sığmayan sevgimle, anlatamadığım duygularım paylaşamadığım özelimsin cananım, Sevgililer günün kutlu olsun.

Ey sevgili! Sen bana Allah’ın bir lütfu, hayatın bir mucizesisin biriciğim. Seni çok seviyorum. Bu güzel günün kutlu olsun.

Mevsimler kışa dönüşse, güller dikene dönse, güneş sönse yine de seni seveceğim ömrüm boyunca. Sevgililer günün kutlu olsun.

Sen yüreğimde saklısın, hayatımda cansın, varlığıma varlık, ruhuma eş yaşama sevincimsin sevgilim. Sevgililer günün kutlu olsun.

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı

14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı
14 Şubat Sevgililer Günü Mesajı

Ruhum yaşadıkça bu bedende seni sever, seni sevdikçe bu canda senden vazgeçmez bebeğim, Seni seven yüreğimle sevgililer gününü kutluyorum.

Sevgi var ya şu sevgi nasıl desem aşk var ya kanıma düşen cemre canımdaki can var ya anlatılmaz yaşanır bu sevdam. Sevgililer günün kutlu olsun.

Soru sorma ey sevgili! Cevabını bilmiyorum bildiğim tek şey sana olan bu aşkın azalmadığı gibi hep artıyor olması… Sevgililer günün kutlu olsun aşkım.

Kur olup yanan yüreğimle, her gece bölünen uykularımla, mısraların şarkıların dili ile seni çok seviyorum bebeğim. Sevgililer günün kutlu olsun.

Bir damardan ne kadar çok kan geçerse, yaşam ölüme ne kadar değerse sende benim için o kadar değerli ve özelsin meleğim. Seni seviyorum bu gün bizim olsun sevgilim..

Yüreklerimiz bir bedende bir canken bu sevdayı yaşamamak olur mu bir ömür ey sevgili! Yanımda can canımda can oldun can tanem. Sevgililer günümüz kutulu olsun

Sevgi çabadır, sevgi hayattır, sevgi dünyanın anlamı gönlün muradıdır bir tanem. Seni seviyorum. Sevgililer gününü kutluyor ve bugünün her yıl böyle sürmesini dilerim.

Baktığım her adreste sen varsın, çaldığım her kapıda sen varsın, uyuduğum uykuda sen varsın, iyi ki bu güzel ve özel günde de sen varsın. Sevgililer günümüz kutlu olsun.

Ben senden önce kuruyan bir daldım kuş gibi kendimi rüzgâra saldım. Sonunda yere çaldım farkına vardım seninle doğdum bir tanem seninle olmuyor, Sevgililer günün kutlu olsun.

Seni kendime hep kendime sakladım bir tek kendime, kalbimin güzel ve en özel yerine, sevdiğin seni sever, sen de ver sevgini sevdiğine. Sevgililer günün kutlu olsun bir tanem.

En Güzel 14 Şubat Mesajları

En Güzel 14 Şubat Mesajları
En Güzel 14 Şubat Mesajları

Sevgilim deyip ellerinden tutmazsam da inan canım aşığım sana inşallah en güzel günlerde birleşen ellerle olmak dileği ile seni seviyor ve bu özel gününü kutluyorum hasret kelebeğim..

Bu güzel günde birbirimizden uzakta olsak bile yüreklerimiz aynı çarpar, aynı gökyüzüne bakar, aynı nefesi solar ve aynı duyguları hissederiz. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.

Bana sana sevme deseler karşılık olarak dünyayı verseler darağacı kurup idam etseler senden başkasını sevmeyeceğim gibi senden de asla vazgeçmeyeceğim ömrüm, Sevgililer günün kutlu olsun.

Sensiz hayat bir işkence, dilimden düşmüyorsun ne gündüz ne gece, sargılarımda satırlarımdasın hece hece, seni çok seviyorum bir tanem ömrümce. Sevgililer günümüz kutlu olsun bir yaşam boyunca.

Bir önceki yazımız olan 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili Sözler başlıklı makalemizde 30 Ağustos Zafer Bayramı ile ilgili Sözler hakkında bilgiler verilmektedir.


Yayınlanma Tarihi: 21 Eylül 2020

Kategori: Özel Günler

Görüntüleme: 2268 Defa

Etiketler:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ