en guzel soz

sözler

kamyon arkası sözler

aşk sözleri

acı sözler

Anneye Doğum Günü Mesajları | Güzel Sözler

Anneye Doğum Günü Mesajları


Anneye Doğum Günü Mesajları

Sayfa İçeriği: Anneye Doğum Günü Mesajları, Anneye Doğum Günü Sözleri, Anneye Anlamlı Doğum Günü Mesajları, Anneye Kısa Doğum Günü Mesajları, Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajı, Anneye Resimli Doğum Günü Mesajları

Anneye Doğum Günü Mesajları Sayfamıza Hoş geldiniz, Anneleriniz için birbirinden Güzel, Anlamlı ve Etkileyici Doğum günü mesajlarını bir araya derledik.

Anneler için Hazırlamış olduğumuz Doğum günü mesajları içerisinde Hoşunuza giden Anneler için Doğum günü Sözlerini Kısa mesaj olarak atabilir veya Facebook, İnstagram, Whatsapp ve Twitter, gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz.

Anneye Doğum Günü Mesajları

Kalbimin atmasının yegâne sebebi olan kadın, güzel annem doğum gününde hep bizlerle ol.

Bu hayatta kimseyi seni sevdiğim gibi sevemem ve bağlanamam annem. Doğum günün kutlu olsun.

Canımdan öte canım annem seni çok seviyorum iyi ki varsın Allah daha nice yıllar nasip etsin beraberce.

Güzelliğim, canımın içi, sahip olduğum en güzel varlık, biricik annem! Doğum günün kutlu olsun!

Bana mutluluğu anlat deseler; ”Annem yaşıyor” der susarım. Anneciğim iyi ki doğdun, iyi ki annemsin, doğum günün kutlu olsun.

Canım Anneciğim, Melek Anneciğim. En kıymetlim, en büyük servetim. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum biriciğim.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum canım annem.

Doğum günün kutlu olsun anneanne O kadar çok özledim ki.. keşke memleketime geri dönebilsem ve bir kez olsun tekrardan sarılabilsem.

Bana yolları göstermek için orada olduğun sürece, hiçbir şey için endişelenmem gerekmiyor. Seni seviyorum anneciğim. Doğum Günün kutlu olsun!

Annem senin sevgin dünyamı ışıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla mutuyum. Doğum günün Kutlu olsun sevgili annem

Sana kalkan eller taş olur. Görmezsen seni gözümden akan yaş olur. Kıymet bilemedik anacığım affet bizi. Ellerinden öperim, doğum günün kutlu olsun güzel annem.

Anneye Doğum Günü Sözleri

Anneye Doğum Günü Sözleri
Anneye Doğum Günü Sözleri

Sensiz bir doğum günü sultanım. Doğum günün kutlu olsun mekanın da cennet olsun annem..

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. En aziz varlığımız. Doğum günün kutlu olsun benim biricik Annem.

Yeni yaşın sana sağlık, mutluluk getirmesini dilerim anneciğim. İyi ki varsın güzeller güzeli. Doğum günün kutlu olsun.

Keşke kendi ömrümden eksiltebilsem tüm ömrümü sana verirdim. Doğum günün kutlu olsun annem. Seni çok seviyorum.

Kаrşılıksız sеvginin, fеdakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü еn içten dilеklеrimlе kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım.

Dilerim yeni yaşında mutlulukların en güzelini yaşarsın ve dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun annem.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim. Nice seneler benim melek annem.

Karşılıksız sevginin, fedakârlığın eş anlamlı kelimesi anne. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. Benden hiç ayrılmayasın anacım. Seni çok seviyorum.

Senin o güzel ve kadife sesin bana hayat veren tek melodi oldu. Ağzından çıkan her kelime ruhumda hayat buldu. İyi ki senin çocuğun olmuşum ve iyi ki yanında büyümüşüm canım annem. Doğum günün kutlu olsun.

Varlığın sayesinde ben daha güçlü oluyorum. Bu güç sen benim hayatımda olduğun sürece hep var olacak. Bu gücüm hiç tükenmesin güzeller güzeli annem. Yanında mutlu olduğum tek insansın seni çok seviyorum iyi ki doğdun.

Çocukken, bana örnek olmak için benden önce; gençken, her ihtiyacım olduğunda beni gözetmek için arkamdan, yetişkin olduğumda ise destek vermek için hep yanımda yürüdün. Her an yanımda olduğun için sana minnettarım. Doğum Günün kutlu olsun!

Anneye Doğum Günü Kutlama Mesajları

Anneye Doğum Günü Kutlama Mesajları
Anneye Doğum Günü Kutlama Mesajları

Yüzünde her zaman bir gülümseme olsun çünkü sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara canım annem.

Canım Anneciğim, Melek Anneciğim. En kıymetlim, en büyük servetim. Doğum günün kutlu olsun seni çok seviyorum biriciğim.

Anneciğim canımın yarısı. Seni çok özledim. Doğum gününde yanında olamıyorum. Hayırsız evladını affet. Öpüyorum çok çok.

Sen olmasaydin biz olmazdik. Nice yaşların olsun. Allah seni başımızdan eksik etmesin Canım Annem. Doğum günün kutlu olsun.

Canına can katan, canımın en içerisinden olan annem yanaklarından öpüyorum ve seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun Güzeller güzelim.

Duygularımı sana anlatmak ne kadar zor olsa da senin bir gülüşün, bir bakışın bana en büyük hediye. Doğum günün kutlu olsun annem, birlikte nice yıllarımız olsun.

Çok özlediğim halde şu an sarılamadığım, ama sarılmayı en fazla istediğim bir insan var. Mesela canım Annem! Doğum günün Kutlu Olsun Anneciğim. Sana kucak dolusu sevgilerimi iletiyorum.

Bugün günlerden ne? Tabi ki Annemin doğum günü. Unutacağımı sandın değil mi? Her şeyi unuturum ama bir seni aklımdan çıkartamam canım annem! Doğum günün kutlu olsun. Allah seni başımızdan hiç eksik etmesin.

Anne, senin yerine kalbime koyabileceğim hiç kimse yok. Bu dünyada en iyi anneyi bulduğum için çok şanslıyım. Senden ne kadar uzakta olduğum önemli değil her zaman bir numaralı anne olarak kalacaksın. Doğum günün kutlu olsun.

Güneş gibi içimi ısıtan annem her ne kadar kızsan da 3 dakika sonra yine annem annem derim ben. Çünkü sensiz hayat bomboş seni çok ama çok seviyorum. Tüm doğum günlerini hep birlikte kutlamak dilediğimle nice mutlu bizli senelere.

Hayatım boyunca hep yanımda oldun. Senin kadar harika bir anneye sahip olduğum için ne kadar minnettar olduğumu anlatacak kelimeler asla bulamayacağımı biliyorum ancak “Seni çok seviyorum!” diyerek başlayabilirim. Sevgi ve şefkat dolu geçen tüm yıllar için teşekkür ederim anne. Doğum gününde sana sevgi ve mutluluk diliyorum.

Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajları
Anneye En Güzel Doğum Günü Mesajları

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi, tarif et desen bana herhalde sadece “anne” derdim. Canım annem iyi ki doğdun, seni çok seviyorum.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun.

Şu hayatta eşsiz bir güzellik varsa o da kalbindedir anne, yaşamın bundan sonrası kalbinin güzelliği gibi geçsin İyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun annelerin annesi.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Dünyada senden kıymetli kim var ki bir taneciğim. Sen olmasan ben de olmazdım canım annem. Hayatımı, her şeyimi sana borçluyum. İyi ki doğdun güzeller güzeli annem.

Ne kadar uzakta olduğun önemli değil, bu özel günde kalbim hep aynı şekilde çarpıyor. Seni seviyorum anne, seni seviyorum Anne. Doğum günün kutlu olsun, her zaman başımızda, yanımızda bizimle ol inşallah.

Bazen düşünüyorum da keşke hiç büyümeseydim. Küçükken her an yanımda sen vardın ve hep korurdun beni, kimse kıramazdı kalbimi. Şimdi büyüdüm ve sanki yalnızlaştım canım annem, ne olursa olsun sakın bırakma beni. Doğum günün kutlu olsun.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye annem. Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım “harika bir yıldı” dersin. Tüm dileklerinin gerçekleşmesi dileğimle. Nice yıllara Canım Annem!

Yıllar geçiyor ama ben senin küçük bebeğin olmaya devam ediyorum. Bu öylesine güzel öylesine şirin bir duygu ki annem. Dilerim bundan yıllar sonrada senin küçük bebeğin olarak kalmaya devam ederim, doğum günün kutlu olsun iyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

Sevecen gözlerin ve şefkatli bakışların ruhumu okşuyor. Ömrüme bahar geliyor ve bu baharlar hiç bitmiyor. Bunun en büyük sebebi sensin. Güzeller güzeli annem hayatım boyunca hep benim yanımda ol seni çok ama çok seviyorum sen benim her şeyimsin.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Anneye Anlamlı Doğum Günü Mesajları
Anneye Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Hayatımın ilk aşkı, Güzeller güzelim, gülüşüne hayran olduğum annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun. Hep yanımızda ol inşallah.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun doğum gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum canım annem. İyi ki doğmuşsun canım annem.

Bana okuduğum kitapIarın en güzeIinin hangisi oIduğunu sorarsanız, söyIeyeyim: Annemdir. Ve bugün onun doğum günü. Sen benim canımsın seni çok seviyorum güzel annem.

Dünyadaki en şanslı insanlardan biriyim ben çünkü ben senin gibi bir anneye sahibim. Yeni yaşında tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle doğum günün kutlu olsun gül yüzlü annem.

Annem. Başımın tacı, gözümün nurusun. Senin hayata ilk geldiğin işte bugün; benim hayatıma verdiğin canla devam etti. Sen doğdun, seninle birlikte ben de doğdum. İyi ki doğdun, iyi ki annemsin ve iyi ki varsın canım annem.

Yok, elimde bir demet çiçek, yok elimde sevdiğin gül şekeri, yok işte sana herhangi bir şey. Bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim. İyi ki doğdun canım annem nice mutlu yıllara.

Seni canımla, ruhumla seviyorum. Senin sevgin öyle güçlü ki ne olursa olsun senden asla vazgeçemiyorum. Sen benim bu hayattaki tek kahramanımsın, canımsın, her şeyimsin. Nice senelere annem, doğum günün kutlu olun.

Hayatımdaki en önemli şeyleri senin yanındayken yaşadım. Sen benim en güvenilir sığınağım oldun ve hiçbir zaman elimi bırakmadım. Bende hayatının sonuna kadar elini tutup, ihtiyacın olduğun anlar da yanında olacağım. Doğum günün kutlu olsun.

Her zaman çocuklar için anneleri çok ama çok değerlidirler. Fakat sen benim için diğer çocuklardaki gibi değil farklı değerlisin annem. Seninle beraber tüm ömrüm büyük bir anlam kazandı ve sen yanımda olduğunda da düşsem de hemen ayağa kalkmayı bildim. Doğum günün kutlu olsun.

Anneye Resimli Doğum Günü Mesajları

Anneye Resimli Doğum Günü Mesajları
Anneye Resimli Doğum Günü Mesajları

Bugünde cennetten gelen en iyi melek bu dünyada doğdu ve sonra güzel annem oldu. Sana çok müteşekkirim. Doğum Günün Kutlu olsun canım annem.

Sen varken ben yoktum, sen açken ben toktum, şimdi de sonra da başımın tacı annem seni hep seveceğim. Benim canım annem Doğum günün kutlu olsun. İyi ki doğdun.

Anne sana şunu söylemek istiyorum. Her sene seni “Yılın en iyi annesi” ödülüne layık görüyorum. Bu hediyeye yaklaşabilen bir başka kişi tanımıyorum. Harika anneme mutlu yıllar.

Her zaman senin küçük bebeğinim. Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. Seni çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun canım annem.

Senin sevginin yeri gönülde hep özeldir. Seni sevmek her şeyden güzeldir. Nice insanlar gördüm ama senin varlığın bin insana bedeldir. İyi ki doğdun benim gül yüzlü Annem.

Sakın üzülme hayatın hızına, en güzel yıllar çabuk geçenlerdir. Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim.

Senin varlığın her şeye değer. Sen her şeyin en iyisini ve en güzelini hak edersin benim canım annem. Yüzünde ki gülümseme hiç solmasın ve hayat seni hiç üzmesin. Doğum günün kutlu olsun Anneciğim.

Fedakârlığın ve karşılıksız sevginin sihirli gücünü seninle öğrendim. Fedakârlığın ne derece iyileştirici bir şey olduğunu bana sen öğrettin. Bu zamana kadar yaptığın fedakârlıklar için teşekkür ederim. Bu sevginin tarifi yok seni çok seviyorum.

Bir günde değil her gün hatırladığım, doğum gününde değil her gün varlığına şükrettiğim annem. Sen varsan her şey eksik. Evim güneşsiz, ışıksız, evim bomboş. Hayatımda ki en özel insan iyi ki varsın Doğum günün kutlu olsun.

Bu dünya da en güvenli sığınak hem senin yanın hem de senin kucağın. Bu çivisi çıkmış dünyada sana rastlamış olmak senin benim annem olman benim için büyük bir şans. Hayatımdan hiç gitme sen benim canımsın canım annem.

Hayat yolculuğuma ilk başladığımda beni besleyen, üzerime tir tir titreyen, sevgisini hiç esirgemeyen, benim için her an endişelenen, bana daima rehberlik eden ve her konuda beni destekleyen tek varlığım Anneciğim. İhtiyacım olan sevgi için her gün benim yanımda olduğunu biliyorum. Doğum Günün kutlu olsun en büyük varlığım!

Bir önceki yazımız olan Babaya Doğum Günü Mesajları başlıklı makalemizde Babaya Doğum Günü Mesajları hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


EN GÜZEL SÖZLER


güzel sözler

Türkiye`nin En iyi En Güzel Sözler
Sayfasına Hoşgeldiniz..
GÜNÜN SÖZÜ